Dropbox 0.6.507

'C-D' forumunda Siraç tarafından 12 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Dropbox 0.6.507 konusu
  [​IMG]


  Dropbox 0.6.507
  Boyut :
  14.03 MB


  Birden fazla bilgisayarınız varsa ve bu bilgisayarlarınız arası dosya senkronizasyonu (eşitlemesi) yapmak istiyorsanız bu ücretsiz ve gelişmiş araç ile artık dosya senkronizasyonu işlemi çok kolay. Programı yükledikten sonra oluşturulan klasör içerisine istediğiniz dosyayı atın anında internete yüklensin (upload edilsin) ardından istediğiniz başka bir bilgisayara da direkt olarak aynı dosya eklensin. Kullanımı oldukça kolay bir araç olan Dropbox ile artık dosya senkronizasyonu çok kolay.
  Birden fazla bilgisayarınızda ve hatta internet üzerinde olmasını istediğiniz dosyaları oluşturulan klasöre atın hemen internet ortamına upload edilsin ve kullandığınız diğer bilgisayarlarda da aynı klasör içerisinde bu dosyayı görün. Farklı işletim sistemlerinde de çalışabilen Dropbox ile dosya senkronizasyonu gerçekten çok kolay.
  2GB’lık bir ücretsiz depolama alanı yaratmanıza olanak tanıyan Dropbox sayesinde dosyalarınızı internet üzerinde de tutabilir ve gerektiği zaman indirebilirsiniz. Ayrıca Dropbox kullanan arkadaşlarınızla dosya paylaşımı yapmanızı da sağlayan yapısı sayesinde dosya paylaşmak için de kullanabilirsiniz.


  Programı indir
   

Bu Sayfayı Paylaş