Driver Genius Pro v8.0.0.316 En İyi Sürücü Yedekleme Download

'C-D' forumunda UquR tarafından 29 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Driver Genius Pro v8.0.0.316 En İyi Sürücü Yedekleme Download konusu Driver Genius Pro v8.0.0.316 En İyi Sürücü Yedekleme Download

  [​IMG]

  Evet arkadaşlar bu programla artık formattan sonra ekran kartıymış anakartmış yzıcıymış faksmış kamera modem vs hiç bişeyi iki saata tek tek cd lerini arayıp yüklemeye son.!!!
  Program yükleme ve Kullanım çok basit yükleyin yedekleyin deyin yeri belirleyin hepsini yedekleyin.Kullanımd herhangi bi sorun yaşarsanız yazmanız yeterli her türlü anlatıma açığım forumda olsun özelde olsun kolay gelsin güle güle kullanın.
  Ek olarakta programın içinde ilacıda mevcuttur.


  Özellikleri:
  # Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.
  # Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz
  # Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.
  # Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.
  # Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
  # Programın kendi veritabanında 20.000'den fazla donanım, 1.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
  # Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.
  # Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.
  # NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
  # İşletim sisteminiz, BIOS'unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Driver Genius Professional is a professional driver management tool features both driver management and hardware diagnostics. Driver Genius provides such practical functions as driver backup, restoration, update and removal for computer users. If you often reinstall your operating system, you may not forget such painful experiences of searching all around for all kinds of drivers. If unfortunately you have lost your driver CD, the search will be more troublesome and time-consuming.

  Now with the driver backup function of Driver Genius, you can backup all drivers in your computer before reinstalling, and restore them with the driver restoration function after system reinstallation has been completed. This will dramatically save your time for driver installation during the system installation procedure, and you will no longer worry about where to find a driver. Besides, you can create an automatic installation package for all drivers in your system by Driver Genius. After you have reinstalled your operating system, you can restore all your drivers in just a click by this automatic restoration program.  [​IMG]

  http://rapidshare.com/files/13091936...0_by_hakan.rar

  __________________
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş