Dr.Refik Saydam İlköğretim Okulu İstanbul Bahçelievler

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Dr.Refik Saydam İlköğretim Okulu İstanbul Bahçelievler konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Dr.Refik Saydam İlköğretim Okulu Hakkında -Dr.Refik Saydam İlköğretim Okulu Tanıtım - Dr.Refik Saydam İlköğretim Okulu Resimleri - Dr.Refik Saydam İlköğretim Okulu İletişim

Dr.refik Saydam İlköğretim Okulu İstanbul Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dr.refik Saydam İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dr.refik Saydam İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dr.refik Saydam İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dr.refik Saydam İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: DR.REFİK SAYDAM İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Naci Kasim Cad.Erde Sk.N:9 Bahçelievler
    Telefon Numarası: 2125560682
    Faks Numarası: 2125570006

Yükleniyor...