Dr.Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu Gaziantep Nizip

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Dr.Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu Gaziantep Nizip konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dr.Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu Hakkında - Dr.Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu Tanıtım - Dr.Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu Resimleri - Dr.Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu İletişim  [​IMG]

  Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :
  Dr.nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu Gaziantep Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dr.nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dr.nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dr.nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Okulumuz hayırsever Dr. Mustafa ÖZYURT ve Eşi Dr.Nilüfer ÖZYURT tarafından yapılmıştır . Dr. Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu 2005-2006 yılında eğitim-öğretime açılmıştır. Okulumuz tek katlı olup. 3 dersliği vardır. Ayrıca 1 oyun odası 1 mutfak, 1 yemek odası,1 müdür odası ,1 müdür yardımcısı odası ,1 depo, 1 kalolifer dairesi bulunup okulumuz kalolifer sitemiyle fuloil yakıtı kullanarak ısıtılmaktadır. . Okulumuz 150 öğrenciye eğitim –öğretim verebilecek kapasiteye sahiptir. Okulumuzda 1 Müdür 3 kadrolu öğretmen 1 sözleşmeli öğretmen ve 2 kadrosuz usta öğretici görev yapmaktadır.
  Okulumuzda okul öncesi eğitim için idael bir eğitim ortamı oluşturulmuş olup modern bir OKUL ÖNCESİ eğitim verilmektedir. .Okulumuzda sınıflarımız son derece bakımlı ve donanımlı olup her sınıfta Bilgisayar,Televizyon ,Dvd ve projeksiyon cihazı bulunmaktadır.

  Dr. Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu olarak okul öncesi çocukların fiziksel,duygusal, zihinsel gelişimlerini ve sosyal gelişimlerini sağlamak, yaparak-yaşayarak öğrenme ortamlarını oluşturmak, onlara saygı, sevgi, işbirliği, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma ve paylaşma gibi davranışları kazandırmak Atatürk, vatan, millet, bayrak, aile ve insan sevgisini benimseyen milli ve manevi değerlere bağlı kendine güvenen çevresiyle iyi iletişim kurabilen dürüst, ilkeli çağdaş düşünceli hak ve sorumluluklarını bilen saygılı ve kültürel çeşitlilik içinde hoşgörülü bireyler olarak yetişmelerine temel hazırlayan bir okul öncesi eğitim kurumuyuz

  Dr.Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: GAZİANTEP / NİZİP
  Adı: DR.NİLÜFER MUSTAFA ÖZYURT ANAOKULU
  Adresi: MENDERES MAH.FATİH SOK.NO:9 NİZİP/GAZİANTEP
  Telefon Numarası: 3425172973
  Faks Numarası:
  E-mail Adresi:
  963960@meb.k12.tr
  Web Adresi: http://drnilufermustafaozyurt.com/index.php
  Dr.Nilüfer Mustafa Özyurt Anaokulu Resimleri
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

  Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nilüfer Mustafa Özyurt Forum Tarih
Nilüfer & Hayko Cepkin - Aşk Kitabı gitar notası Müzik Türleri ve Enstrümanları 7 Mayıs 2011
Nilüfer Aydan Kimdir - Nilüfer Aydan Hayatı Sanatçı Tanıtımları 15 Nisan 2011
Özlem Ay & Nilüfer Ay - Kacamak Şarkısı 2011 Müzik Videoları 16 Mart 2011
Nilüfer 12 Düet 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 28 Ocak 2011
Nilüfer Perisi Çocuk Masalı Çocuklara Masallar Fıkralar 3 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş