Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Hakkında - Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Bilgileri
  [​IMG]

  OKUL TARİHÇESİ

  Okulumuz 12 Aralık 1991 tarihinde Antalya Valisi Sayın Saffet ARİKAN BEDÜK�ün önderliğinde eski Göçerler Köyü İlkokulunun restorasyonu yapılarak hizmete başlamıştır.

  İlk yıllarında yoğun talep karşısında binanın yetersiz olması dikkate alınarak valiliğimiz tarafından ek bir bina yaptırılmıştır.12 Aralık 1991 tarihinde Eğitilebilir Çocuklar İş Okulu adıyla açılan okulumuz 1992 yılında bakanlığımız emirleri doğrultusunda Akdeniz Meslek Okulu adını almıştır. 1997 yılında 4306 sayılı yasanın yürürlüğü girmesiyle Mesleki Eğitim Merkezi olarak yeniden düzenlenmiş, 1999 yılında ise ilköğretim kısmının açılmasıyla Akdeniz İlköğretim Okulu ve Mesleki Eğitim Merkezi adını almıştır.

  Dönemin Antalya Valisi Sayın Alaaddin YUKSEL�in yeni bir okul yapalım emriyle 03 Aralık 2004 tarihinde Altınkum Mahallesi 419.Sokakta Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin BÖCEK Beyin Milli Eğitime kazandırdığı 9500 m2lik arsa üzerine temel atılmıştır.

  Hayırsever Vatandaşlarımız Dr. Günseli- Bülent Akınsal çiftinin okul yapımında büyük katkıları da alınarak , 29 Mayıs 2005 tarihinde Devlet Bakanımız Güldal AKŞİT tarafından hizmete açılmıştır. Okul ismimizde Dr. Günseli � Bülent Akısalı İ.O.O. ve İş Okulu olarak son şeklini almıştır.

  MİSYONUMUZ

  KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURABİLEN ZİHİNSEL ENGELLİ BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR.  VİZYONUMUZ

  ÜLKEMİZDE ÖZEL EĞİTİM ALANINDA ÖNDER VE ÖRNEK OLMAK

  Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ

  Adı: DR.GÜNSELİ-DR.BÜLENT AKINSAL İLKÖĞRETİM OKULU VE İŞ OKULU

  Adresi: ALTINKUM MAH. 419 SOKAK NO:16 ANTALYA

  Telefon Numarası: 2422281314

  Faks Numarası: 2422280118

  E-mail Adresi:Bilgi Yok

  Web Adresi:
  Dr.Günseli-Dr.Bülent Akınsal İlköğretim Okulu ve İş Okulu
  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz -
  www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Günseli Bülent Akınsal Forum Tarih
Başarı Tesadüf Değildir - Günseli Özen Ocakoğlu Kitap, Resim ve Dergi 31 Mart 2010
Yavuz Bülent Bakiler Kimdir - Yavuz Bülent Bakilerin Hayatı ve Eserleri Biyografi & Otobiyografi 13 Kasım 2012
Serbülent İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 27 Mayıs 2012
Bülent İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 17 Şubat 2012
Bülent Ünal Biraz Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 8 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş