Dostum diyor sana. .:.

'Arkadaşlık ve Dostluk Yazıları' forumunda Dine tarafından 25 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Dostum diyor sana. .:. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dostum diyor sana[​IMG]. .:.
  Karşılıklı paylaşıyorsunuz hayatın acısını ve tatlısını. Dertleşiyorsunuz[​IMG]sınır tanımayarak[​IMG] engel koymayarak. Maskelerden arınmış[​IMG] dürüstçe yüzleşiyorsunuz. Tartışmalar kavgalara dönüşüyor[​IMG] kırılıyorsunuz. Ama
  her zaman aynı saygıyla devam ediyorsunuz dostluğunuza. Sığınacak birer ada buluyorsunuz birbirinizde azgın okyanus sularının kuytuluklarında[​IMG].

  Onu seviyorsun[​IMG].

  Varlığıyla sana tattırdığı sevinci seviyorsun. Paylaşımını seviyorsun. Güzel bir şey yasadığında aklına ilk o geliyor[​IMG] sanki onsuz içine sinmiyor. Doğanın her güzelliğini onunla paylaşmak istiyorsun. Güneşin sıcağında[​IMG] toprağın kokusunda[​IMG] rüzgarın uğultusunda[​IMG] yıldızların ışığında hep onu hissediyorsun.

  Onu seviyorsun[​IMG] ama[​IMG].

  Bunu ondan saklıyorsun. Sanki büyük bir suçmuş gibi kendini kötü hissediyorsun. Kimsenin bilmesini istemiyorsun. Kendi kendine yaşıyorsun mutluluğunu[​IMG] mutsuzluğunu. İstiyorsun[​IMG] ama kaçıyorsun. Seviyorsun[​IMG] ama kızıyorsun. His dünyan tezatlıklarla doluyor. Bunalıyorsun[​IMG].

  Korkuyorsun[​IMG].

  Aradığımı buldum diyorsun. Ama kavuşunca kaybetmekten korkuyorsun. Korkuyorsun. Sevmekten korkuyorsun. Sevip kaybetmekten korkuyorsun[​IMG].


  Hangi türküde sevmekten bahsedilse[​IMG] ben hicaz olurum[​IMG].elimi ıslatır elinin teri[​IMG] ziyan olurum :.(
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Eline sağlık paylaşım için teşekkürler
   

Bu Sayfayı Paylaş