Doom 3 Türkçe Yama

'Oyun Yamaları İndir' forumunda Siraç tarafından 3 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Doom 3 Türkçe Yama konusu Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:
  Doom oyun serisi 3. sürümü ile yoluna devam ediyor. Doom 3 senaryosu olarak ilk Doom oyununun devamı niteliğindedir. Senaryo gereği ekibinizi bir takım gizli çalışmalar yapmak üzere mars üssüne gönderiyorlar. Bir süre sonra ters giden bazı şeyler yüzünden zaman kontrolden çıkıyor. inanılmaz grafikler, ses efektleri, her an karanlığın içinden üzerinize atlayabilecek yaratıklar, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş haritalar bir anda sizi oyunun atmosferine sokuyor ve oyun tam bir görsel şölene dönüşüyor. Oyunda genellikle teke tek bazen de grup halinde karşınıza çıkan kana susamış yaratıklarla baş etmek ve bir yandan çıkışı aramak durumundasınız. Doom 3 ile birlikte, yeni geliştirilen fizik ve grafik motoru, ID software'in bu konuda ne kadar iyi olduğunu bir kere daha gözler önüne seriyor.
  Activision etiketiyle piyasaya çıkan oyunun PC, MAC ve Xbox versiyonları bulunuyor ve dolayısıyla oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Oyunda multiplayer desteği tam olarak mevcut.
  indireceğiniz dil eklentisiyle Doom 3 oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Domm III Türkçe Yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
  Yamanın Kurulumu:
  Yamayı kurmaya başlamadan önce Doom 3 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Doom3 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız.
  Daha sonra
  • Oyunun bulunduğu ana klasörü açın
  • "base" klasörünü açın
  • "pak000.pk4" dosyasını "Winrar" ile açın
  • "Ekle" tuşuna basın
  • Yama dosyalarını seçin
  • "Tamam" tuşuna basın
  • "Tamam" tuşuna basın

  Download
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Doom Türkçe Yama Forum Tarih
Doom 3 Resurrection of Evil - Türkçe Yama 1.0 Oyun Yamaları İndir 4 Ekim 2009
Doom 3 Türkçe Yama 1.0 Download Oyun Yamaları İndir 18 Ocak 2009
Doom Metal Nedir - Doom Metal Grupları Hakkında Bilgi Müzik Türleri ve Enstrümanları 19 Şubat 2011
Doom 3 oyunu Oyunların Tam Çözümü 3 Aralık 2009
Black Gothic Doom Metal Fontlar Font ve İconlar 25 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş