Doğum Günü Dileği!

'Aşk Hikayeleri' forumunda Dine tarafından 7 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Doğum Günü Dileği! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Saat gece yarısını çoktan geçti. Dudaklarımda bir hüzünlü tebessüm ve ben oturuyoruz. Bugün güzel geçecek, biliyorum.
  [​IMG]

  Saat 12’de başladı doğum günü kutlamaları, bugün benim günüm. Saat tam 12’yi vurduğunda telefonum çıldırmış gibi çaldı. Mesajlar, aramalar, insanın yüzünü güldüren dostlar… Onlar iyi ki varlar!Bazı insanlar, ömürleri boyunca para biriktirir, yatırım yapar, mal mülk alırlar. Ben bütün birikimlerimi sevdiklerimin üzerine yaptım. Dostların, sevgilerin üstünden kazanılan büyük bir servetim olduğunu, bugün yeniden anladım.
  Sevgi, dünyanın en özel duygusu! Her kim olursanız olun, sevilmeye ihtiyacınız var ve elbette sevmeye.. Herkes kendince sever, kendince bir biçim geliştirir. Ben de bildiğim yoldan severim.
  Ne kadar kalabalık olursa olsun etrafınız, sevenler ancak bazı boşlukları doldururlar. Onu da bulamayanlar var diye düşünüp şükrederim ama insan böyle özel günlerde, özel birisi olsun istiyor. Aşkla pansuman edilmeyen yaraları, hiçbir dost geçiremiyor.
  Aşkın iyileştirici gücü var. Bir el dokunur bazen, sanki tüm dertleriniz silinip gider. İşte o el olmadığında, sol yanınız biraz eksik kalıyor.
  Bence kalp, bize emanet edilmiş ancak paylaşıma açık olan tek organdır. Bizdeki görevi atmak olsa da, kalbinizi birisine emanet etmeniz gerekir. Süresi, içeriği çok önemli değil. Kalp kendini, başka yere ait zannederek büyür.
  Bir müddet sonra sustu telefonun zili, saat gece 2’yi bile geçti. Yalnızlığımla kaldığımda anladım ki, özel günlerde gönül bir yandaş istiyor. Şimdi güvendiğin bir omuzda, mutlu bir gülümsemeyle uyuyakalmak da vardı.
  Mum üflerken bir dilek tutulur ya, benim de bir dileğim var. Şu küskün yürekler, bir an önce derman bulsun. Sevdaya koşsun herkes, önümüz arkamız aşk koksun. Ne kadar çok insan sevmeye devam ederse, o kadar büyüyecek aşkın üzerimizdeki etkisi. Herkes elini tutabilsin sevdiğinin, gecelerin karanlığı çevrelemesin yalnızlıkları ve büyük tutkuların hikayeleri dolaşsın dillerde.
  Doğum günümde, herkese dolu dizgin, tutkulu ve karşılıklı aşklar diliyorum. Yeni bir yaş, yeni başlangıçlar demektir. Ben nerden başlayacağımı biliyorum, yine aşktan….
  Candan Ünal
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Doğum Günü Dileği Forum Tarih
Doğum günü mesajları 2017 Doğum günü sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 2 Şubat 2014
Kardeşime Doğum Günü Mesajları, Kardeşe Doğum Günü Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 20 Ağustos 2013
Doğum Günü Mesajları Güzel Güzel Sözler-Mesajlar 23 Temmuz 2013
Kısa Doğum Günü Şiirleri, Doğum Günü Kısa Şiir Şiirler 23 Temmuz 2013
Doğum Günü Mesajları Aşk Doğum Günü Sözleri Aşk Sms Sözleri - Hazır Mesajlar 13 Temmuz 2013

Bu Sayfayı Paylaş