Doğduğun Günün Rengi

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 8 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Doğduğun Günün Rengi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  DOĞDUĞUN GÜN RENGİN
  23 ARALIK - 1 OCAK KIRMIZI 25 HAZİRAN - 4 TEMMUZ KIRMIZI
  2 OCAK - 11 OCAK TURUNCU 5 TEMMUZ - 14 TEMMUZ TURUNCU
  12 OCAK - 24 OCAK SARI 15 TEMMUZ - 25 TEMMUZ SARI
  25 OCAK - 3 ŞUBAT PEMBE 26 TEMMUZ - 4 AĞUSTOS PEMBE
  4 ŞUBAT - 8 ŞUBAT MAVİ 5 AĞUSTOS - 13 AĞUSTOS MAVİ
  9 ŞUBAT - 18 ŞUBAT YEŞİL 14 AĞUSTOS - 23 AĞUSTOS YEŞİL
  19 ŞUBAT - 28 ŞUBAT KAHVE 24 AĞUSTOS - 2 EYLÜL KAHVE
  1 MART - 10 MART TURKUAZ 3 EYLÜL - 12 EYLÜL TURKUAZ
  11 MART - 20 MART BEJ 13 EYLÜL -22 EYLÜL BEJ
  21 MART SİYAH 23 EYLÜL ZEYTİN YEŞİLİ
  22 MART - 31 MART MOR 24 EYLÜL - 3 EKİM MOR
  1 NİSAN - 10 NİSAN LACİVERT 4 EKİM - 13 EKİM LACİVERT
  11 NİSAN - 20 NİSAN GÜMÜŞ 14 EKİM - 23 EKİM GÜMÜŞ
  21 NİSAN - 30 NİSAN BEYAZ 24 EKİM - 11 KASIM BEYAZ
  1 MAYIS - 14 MAYIS MAVİ 12 KASIM - 21 KASIM ALTIN
  15 MAYIS - 24 MAYIS ALTIN 22 KASIM - 1 ARALIK KREM
  25 MAYIS - 3 HAZİRAN KREM 2 ARALIK - 11 ARALIK GRİ
  4 HAZİRAN - 13 HAZİRAN GRİ 12 ARALIK - 21 ARALIK KESTANE
  14 HAZİRAN - 23 HAZİRAN KESTANE 22 ARALIK NEFTİ
  24 HAZİRAN GRİ  KIRMIZI
  Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar çekingenlik yapmaz.

  MOR
  Gizemli çekici anlayışlı insanları etkilemeyi seven asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir.

  KREM
  Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.

  BEJ

  Sakindir ama hemen strese girebilir. İlişkilerinde kıskançtır küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.

  NEFTİ
  Zevklidir görünüşüne çok önem verir; materyalist de denebilir. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Liderlik ruhunda vardır. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur.

  GÜMÜŞ
  Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç hırslı gururlu kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

  GRİ

  Çekici hayat dolu dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır doğru sözü doğru yerde söyler.

  BEYAZ

  Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

  YEŞİL
  Her ortama ayak uydurur kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif lüksü seven kendine güvenen sağlığına düşkün kararlı sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler.

  SİYAH
  Sağlam yaratılışlı cesur güçlü bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evveli uzunca bir süre düşünür ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.

  ALTIN

  Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli adil ve dışadönüktür. İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.


  ZEYTİN YEŞİLİ

  Sakin ve yumuşak mizaçlıdır. Şiddeti sevmez kavgadan her zaman uzak duru. Yerine göre davranmasını ve konuşmasını iyi bilir. Hassas nazik ve neşelidir. Kıskançlıktan hoşlanmaz. Adalet duygusu gelişmiştir.

  PEMBE

  Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

  KAHVE
  Hareketli ve sportiftir. Başkalarını kendine yaklaştırmaz kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşi de çabuk söner. İdeal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.


  SARI

  Abartısız müşfik cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

  MAVİ
  Kendine fazla güvenmeyen gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.

  KESTANE
  Zeki güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.

  LACİVERT
  Dikkat çekici zevkli yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

  TURUNCU
  Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

  TURKUAZ
  Duyguları aniden ve kolay değişebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur aşk yüzünden çok kolay incinebilir.
   

 2. GülTaneM

  GülTaneM Üye

  bırenn benı anlatıyo :D bej paylasım ıcın tesekkurler cnm ;)
   

 3. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Sari renk benimki. Uyuyo hafiften :)
   

 4. benim mavi uyuyo yani :D
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Doğduğun Günün Rengi Forum Tarih
Bir insan doğduğunda kaç kemiği var? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Doğduğunuz Güne Göre Taşınız Nedir? Burçlar Alemi - Astroloji 3 Mart 2012
Doğduğunuz aya göre kişiliğiniz Burçlar Alemi - Astroloji 7 Aralık 2009
Astrolojisi ağaçlara dayanıyormuş. Ona göre doğduğunuz gün, hangi ağaçtan... Burçlar Alemi - Astroloji 30 Nisan 2009
Doğduğunuz Ay Hastalığınızı Belirliyor Genel Sağlık 30 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş