Doğalgazlı şömineler...

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Doğalgazlı şömineler... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Doğalgazlı şömineler...
  [​IMG]
  TSE ve doğalgaz dağıtım şirketleri tarafından onaylanmış ilk doğalgazlı şömine koleksiyonu olan Faber serisine bu sezon yepyeni modeller eklendi. Konusunda Avrupa lideri olan Faber International tarafından üretilen Faber doğalgazlı şömineler iki ayrı koleksiyonda sunuluyor, modern tasarımlarıyla “Natural Fires” serisi ve daha klasik olan “Nostalgic Fires” serisi.

  [​IMG]
  Natural Fires Serisi
  Natural Fires Serisi duvara monte edilebilen ankastre ürünler ve bağımsız olarak kullanılabilen modellerin bulunduğu geniş bir koleksiyon. Minimalist tasarımları modern dekorasyona mükemmel uyum sağlıyor. Çerçeveli ya da çerçevesiz seçenekleriyle ankastre modeller ve bağımsız kullanılabilen soba tarzında ürünler keyifli, sıcacık bir mekan yaratmaya yardımcı oluyor ve hayal edilen şık mekanı tasarlamak için ilham veriyor.

  [​IMG]
  Nostalgic Fires Serisi
  Nostalgic Fires Serisi farklı giydirme seçenekleri ile oldukça geniş bir şömine koleksiyonu. Koleksiyonda yer alan klasik giydirmeler ve arka panelinde tuğla görünümü veya motifli süslemeler bulunan hazneler, bulundukları mekana nostaljik bir hava katıyor. Bununla beraber daha sade giydirme ve metal arka panelli hazne seçenekleri ile modern bir görünümde elde edilebiliyor. Koleksiyonda yer alan modellerin büyük bir bölümü çerçevesiz ve çerçeveli olan modellerinde her türlü dekorasyona uygun renk seçenekleri sunuluyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Doğalgazlı şömineler Forum Tarih
Doğalgazlı Şömineler Dekorasyon 31 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş