DiskMagik 3.0.0.5060 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 9 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  DiskMagik 3.0.0.5060 İndir konusu DiskMagik

  Sürüm : 3.0.0.5060

  Boyut : 2.8 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 14 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : DiskMagik

  Tanıtım:
  DiskMagik bir defrag (disk birleştirme) yazılımıdır. Program Windows 2000/XP/Vista (32 & 64 bit) sürümlerinde çalışır.

  Windows içinde bir disk birleştirme aracı yer alır. Ama diğer Windows araçları gibi çoğu zaman yetersiz ve profesyonel anlamda zayıf kalmaktadır. DiskMagik, çeşitli güçlendirilmiş özellikleri sayesinde disk birleştirme işini daha hızlı ve kolay yapabilir.

  Programın içinde yer alan programa has bazı özellikler sayesinde arka planda sessizce çalışıp, sistem kaynaklarını da az kullanır. Disk içinde parçalanmış dosyaları birleştirmeye çalışır. Bazı bilgisayarların yavaşlaması kullanıcılardan kaynaklanır. Kullanıcı işletim sistemi ve çeşitli yapılandırma ayarlarını ve düzenlemelerini yapmadığı takdirde yavaşlamalar meydana gelir. Sistem yavaşlaması, sistem çökmesi, yavaş açılma ve kapanma gibi çeşitli sorunların cevabı diskin düzenlenmesinde geçer. Program tüm iç ve dış (USB sürücü dahil) diskleri destekler. Fakat ağ kullanımı için uygun değildir. Bu sayede bölünmüş, parçalanmış dosyalar sıraya konulup, diskin erişim hızını arttırmış ve çeşitli yavaşlıkları da azaltmış olursunuz.

  Bir bilgisayar içine eklenen, silinen, taşınan dosya, program ya da buna benzer her tür uygulama disk yapısı içinde çeşitli boşluklara yol açar. Zamanla bu boşluklar veya bir dosyanın parçasının diskin farklı farklı yanında olması sistemin hem yavaşlamasına hem de erişimini zorlaştırır. Disk içindeki boşluk ve dosyaların belirli bir sıraya dizilmesi diskinize rahat bir nefes aldırıp, daha sağlıklı bir yapıya kazanıp, erişim hızını da arttırmış olur.

  Özellikler:


  Windows 32/64 bit sürümlerini destekler. İnnDirdiğiniz 32 Bit'tir.
  Program, bilgisayar kullanılmaya devam ederken arkaplanda sessizce çalışabilir
  Sürücüye daha hızlı, etkili ve güvenilir erişim imkanı sağlar.
  Kullanıcı dostu arayüz ve sihirbaz ile kolay kullanım sağlar.
  Önleyici ve arkaplan modu sayesinde yeni parçalanmış dosyaları birleştirerek süreklilik sağlar.
  Komut satırı planlamasına sahip.
  Parçalanmış dosyaları gösterebilir.
  Windows'un Zamanlanmış Görevler programını kullanarak belirli saat, gün, hafta ya da ayda otomatik birleştirme yapması sağlanabilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

  DiskMagik 3.0.0.5060
   

Bu Sayfayı Paylaş