Disk Cleaner Programı 1.7.1610 RC1 İndir Download Yükle

'C-D' forumunda DeMSaL tarafından 7 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Disk Cleaner Programı 1.7.1610 RC1 İndir Download Yükle konusu Disk Cleaner 1.7.1610 RC1

  Boyut : 822 Kb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : R.J.Moerland

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Disk Cleaner ücretsiz bir disk temizleme yazılımıdır. Yazılım ile geçici sistem dosya ve dizinlerini, Internet Explorer önbellek ve çerezlerini, geri dönüşüm kutusunu hızlı ve kolay biçimde boşaltabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan yazılımın içerisinde reklam ya da casusluk amaçlı hiçbir zararlı bulunmamaktadır.

  Windows kullanıcıları sistemlerine gerekli bakım ve onarımı yapmayıp gereksiz verileri sistemlerinden silmediklerinde sabit disk üzerinde boş yere alan kaplayan veriler birikmektedir. Bu durum sistem kararlılığını ve hızını olumsuz yönde etkilemektedir. Sistem verilen komutlara daha geç tepki vermeye başlamakta istenilen performansın altına düşmektedir.

  Disk Cleaner yazılımı sistem üzerindeki gereksiz verileri temizlemesinin yanı sıra internet kullanımı sırasında biriken önbellek dosyalarını, çerezleri, girilen adresleri ve kullanım tarihçesini de silebilmektedir. Ayrıca sistemde kurulan olan yazılımların (Winamp, Spyware Doctor vb.) oluşturduğu artık dosyaları da kaldırabilmektedir.

  Kullanımı oldukça kolay olan yazılımla silinmesini istediğiniz alanları işaretleyerek "Clean" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Oldukça hızlı biçimde seçtiğiniz alanlardaki gereksiz verileri temizleyen yazılımla tercih profili oluşturabilir ve daha sonraki temizleme işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

  Disk Cleaner 1.7.1610 RC1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Disk Cleaner Programı Forum Tarih
Disk Cleaner Portable Sistem Temizlik Programı C-D 20 Ocak 2011
WinMend Disk Cleaner 1.4.3 Indir W-X 6 Mart 2010
Wise Disk Cleaner 4.81 İndir W-X 4 Ekim 2009
Disk Cleaner 1.6.1273 RC2 İndir C-D 29 Eylül 2009
Wise Disk Cleaner 4.64 İndir W-X 5 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş