Disk Cleaner 1.6.1273 RC2 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 29 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Disk Cleaner 1.6.1273 RC2 İndir konusu Disk Cleaner 1.6.1273 RC2


  Tanıtım:
  Disk Cleaner ücretsiz bir disk temizleme yazılımıdır. Yazılım ile geçici sistem dosya ve dizinlerini, Internet Explorer önbellek ve çerezlerini, geri dönüşüm kutusunu hızlı ve kolay biçimde boşaltabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan yazılımın içerisinde reklam ya da casusluk amaçlı hiçbir zararlı bulunmamaktadır.

  Windows kullanıcıları sistemlerine gerekli bakım ve onarımı yapmayıp gereksiz verileri sistemlerinden silmediklerinde sabit disk üzerinde boş yere alan kaplayan veriler birikmektedir. Bu durum sistem kararlılığını ve hızını olumsuz yönde etkilemektedir. Sistem verilen komutlara daha geç tepki vermeye başlamakta istenilen performansın altına düşmektedir.

  Disk Cleaner yazılımı sistem üzerindeki gereksiz verileri temizlemesinin yanı sıra internet kullanımı sırasında biriken önbellek dosyalarını, çerezleri, girilen adresleri ve kullanım tarihçesini de silebilmektedir. Ayrıca sistemde kurulan olan yazılımların (Winamp, Spyware Doctor vb.) oluşturduğu artık dosyaları da kaldırabilmektedir.

  Kullanımı oldukça kolay olan yazılımla silinmesini istediğiniz alanları işaretleyerek "Clean" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Oldukça hızlı biçimde seçtiğiniz alanlardaki gereksiz verileri temizleyen yazılımla tercih profili oluşturabilir ve daha sonraki temizleme işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.


  Boyut : 663 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : R.J.Moerland


  [​IMG]

  Disk Cleaner 1.6.1273 RC2
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Disk Cleaner 1273 Forum Tarih
Disk Cleaner Portable Sistem Temizlik Programı C-D 20 Ocak 2011
Disk Cleaner Programı 1.7.1610 RC1 İndir Download Yükle C-D 7 Haziran 2010
WinMend Disk Cleaner 1.4.3 Indir W-X 6 Mart 2010
Wise Disk Cleaner 4.81 İndir W-X 4 Ekim 2009
Wise Disk Cleaner 4.64 İndir W-X 5 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş