DirectFlashDown 1.01 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 8 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  DirectFlashDown 1.01 İndir konusu DirectFlashDown

  Sürüm : 1.01

  Boyut : 769 Kb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Direct-Soft Inc

  Tanıtım:
  Program internet sayfalarındaki flash (swf) dosyalarınızı bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar. Programın dahilindeki sade arayüzlü internet tarayıcısı ile gezindiğiniz sayfalardaki flash dosyalarını rahat ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

  Öncelikle program içerisindeki adres çubuğuna üzerinde bulunan flash dosyasını innDirmek istediğiniz sayfanın adresini yazıyorsunuz. Program o sayfayı tarayıp üzerinde bulunan flash dosyalarını tespit ediyor ve size listeliyor. Siz bu listeden önizleme yapabiliyor ve sonrasında istediğinizi innDirebiliyorsunuz.

  Program ayrıca yoğun bir internet gezintisi yapmanızın ardından geçici dizin olan 'Temporary' dizinini tarayıp tespit edilen flash dosyalarını kaydetmenizi sağlıyor.

  Bir ekstra özelliği ise kullandığınız internet gezgini programının 'Sık Kullanılanlar' menüsünü kendi içinde gösterebiliyor olmasıdır.

  Program vasıtası ile internet sitelerindeki flash dosyalarını innDirmenin en etkili yolu programın kendi tarayıcısını kullanmanızdır.

  Programı tüm özelliklerini kısıtlamasız olarak kullanabilmek için satın almanız gerekir, fiyatı 30$'dır.

  DirectFlashDown 1.01
   

Bu Sayfayı Paylaş