Dicle Üniversitesi Çermik Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 19 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Dicle Üniversitesi Çermik Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çermik Meslek Yüksekokulu İletişim - Çermik Meslek Yüksekokulu - Çermik Meslek Yüksekokulu tarihçe - Çermik Meslek Yüksekokulu resimleri - Çermik Meslek Yüksekokulu - Çermik myo - myo - meslek yüksek okulları


  [​IMG]

  VİZYONUMUZ

  Ülkemiz için kalifiye meslek elemanları yetiştirmek adına İşletmecilik, Bankacılık, Sigortacılık ve Büro Yönetimi alanlarında eğitim kalitesini yükseltmektir.

  MİSYONUMUZ

  İşletmecilik Programının misyonu, sektörün ve öğrencilerimizin beklentileri doğrultusunda en yüksek standartta eğitim vererek öğrencilerimizi yarınlara hazırlamaktır. İşletmecilik Önlisans programları sektörde projeleri üretecek ve pratiğe geçirecek lider ve ara eleman yetiştirmekte ve onları iş hayatının temel taşları olabilecek düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

  Bankacılık ve Sigortacılık Programının misyonu, çok hızlı gelişen bu sektörde yüksek verimle çalışabilecek yetişmiş elemanlar eğitmektir. Yakın bir geçmişe kadar bu sektöre yönelik Yüksek Öğretim programları mevcut değilken finans ve sigorta sektörünün yaygınlaşma hızı bu alandaki eleman eksikliğini bariz bir şekilde ortaya koymuştur. Bu eksikliği gidermek bizim gibi eğitim kurumlarının asli görevidir. Bu bilinçle bu öğrencilerimizi eğitmekteyiz.


  Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programının misyonu, Kamu ve Özel Kesim için bilgi ve becerisi yüksek eleman yetiştirmektir.

  Günümüzde sahada çalışacak elemanlar kadar büro hizmetlerinde çalışacak personelin de çok iyi donanımlı ve güncel teknik ve idari bilgiye sahip olması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle öğrencilerimizi daha iyi yetiştirmek için eğitim kalitemizi her geçen gün daha da yükseltiyoruz.

  Yüksekokulumuzun misyonu, “Kalitede Zirveye Tırmanış” vizyonu ile paraleldir. Okulumuzun misyonu eğitimde mükemmeli yakalamaktır.

  Çermik Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Dicle Üniversitesi Çermik Forum Tarih
2012 Dicle Üniversitesi Taban Puanları Üniversiteler 10 Kasım 2011
Dicle Üniversitesi Çüngüş Mehmet Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Bilgileri Üniversiteler 19 Nisan 2011
Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Bilgileri Üniversiteler 4 Mart 2011
Dicle Üniversitesi'nde dekan görevden alındı Eğitim Haberleri 26 Şubat 2010
Dicle Üniversitesi Taban Ve Tavan Puanlar Üniversiteler 11 Temmuz 2009

Bu Sayfayı Paylaş