Dişetlerine manikür

'Ağız ve Diş Sağlığı' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 13 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dişetlerine manikür konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dişleriniz kadar dişetlerinizin de nasıl göründüğü önemlidir. Ne kadar güzel dişleriniz olsa da dişetleriniz dişlerinize gölge düşürebilir.


  Plusdent Diş Kliniği'nden Mehmet Zahid Kazandı bunun için "gülüş tasarımı" olarak adlandırılan yöntemin kullanıldığını ve herkes için özel bir gülüş tasarlandığını belirtti.

  Gülüş tasarımında beyaz ve pembe estetiğin bir uyum içerisinde olması gerektiği belirten Kazandı sadece beyaz estetikle inci gibi dişleriniz olsa bile pembe estetik olmadan estetik açıdan çok güzel bir görüntüye sahip olamayacağınızı belirtiyor.

  Diş beyazlatma laminate vener aaaal desteksiz kuron inley ve onleylerin beyaz estetikte kullanılan dişlere uygulanan yöntemler olduğunu belirten diş hekimi Kazandı bu yöntemler sayesinde hastaların çok kısa sürelerde hayalini kurdukları dişlere pembe estetik uygulamasıyla beraber ise mükemmel bir gülüşe sahip olabildiklerini ekliyor.

  PEMBE ESTETİK NEDİR?

  Sadece dişlerinizin değil dişetleriniz de nasıl göründüğü oldukça önemlidi. Düşünün ki inci gibi sıralı dişleriniz var ancak dişetleriniz güldüğünüzde fazlaca görünüyor ya da yer yer dişetlerinizin çekilmesinden ya da düzensizliğinden dolayı gülüş hattımız da eğri olduğu bir izlenim veriyor.Beyaz estetikteki önemli gelişmelerle birlikte çevre yumuşak dokuların pembe estetiğin konusundaki beklentilerini de değiştiğini belirten Kazandı yumuşak dokuların restorasyonu sırasında kullanılan belirli yöntemler olduğunu ve bunlarına artk çok kolay bir şekilde uygulandığını belirtti.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Dişetlerine manikür Forum Tarih
Evde manikür yapma, Evde manikür nasıl yapılır? Güzellik & Bakım 20 Eylül 2011
El Ve Ayak Bakımı - Manikür Ve Pedikürün Püf Noktaları El Ayak ve Vücut Bakımı 30 Kasım 2010
Kendi Manikürünüzü Kendiniz Yapın.. El Ayak ve Vücut Bakımı 11 Mayıs 2010
Manikür Yaptırmak Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 19 Mart 2010
4 adımda evde manikür Güzellik & Bakım 7 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş