Dev buluşma

'Galatasaray' forumunda YıLMaZ tarafından 15 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Dev buluşma konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Dev buluşma


  [SIZE=+0][/SIZE]Adnan Polat, Mart'taki kongrede en büyük rakibi olması beklenen Adnan Öztürk'le bir araya geldi. Bu büyük buluşmayı Türk basınında sadece FANATİK görüntüledi.
  [​IMG]
  Galatasaray Başkanı Adnan Polat, 27 Mart’ta yapılacak seçimli kongrede en büyük rakibi olması beklenen Adnan Öztürk’le belki de ilk ve son kez bir araya geldi. Galatasaraylı Eski Sporcular Derneği’nin dünkü seçiminde buluşan ikili bir süre sohbet ederken, bu flaş gelişmeyi Türk basınında sadece FANATİK görüntüledi. Polat konuyla ilgili olarak, “Henüz seçime daha çok var. Kulübü şimdiden seçim havasına sokmak tüm takımlarımızı olumsuz yönde etkiler. O nedenle seçimi konuşmak istemiyorum. Ondan daha önemli olarak gördüğüm, iki şirketin birleşmesi için çalışıyoruz. Eğer Futbol A.Ş. ile Sportif A.Ş.’yi birleştirirsek maddi açıdan hiçbir problemimiz kalmayacak. Riva ve yeni stadımızdan elde edeceğimiz geliri böylece istediğimiz yerde kullanabileceğiz” dedi.

  Yarın açıklıyor
  Adnan Öztürk ise adaylığını salı günü resmen açıklayacağını belirterek, “Kurulları da en kısa sürede belirleyeceğiz. Galatasaray’ın iyiliği için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.
  FANATİK
   

Bu Sayfayı Paylaş