DeskCalc 5.1.7 Indir Download Yükle

'C-D' forumunda Siraç tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  DeskCalc 5.1.7 Indir Download Yükle konusu DeskCalc 5.1.7

  Kapladığı Alan: 4.32 Megabayt

  Kullanım Hakkı
  : Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Hacir
  : 31 gün

  Lisan
  : Ing

  İşletim Platformu
  : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Şirket
  : pmaSoft

  [​IMG]

  Lansman:
  Deskcalc, mekanik hesap makineleri gibi çeşitli özellikler sunan ve ayrıca Windows'un standart, basit hesap makinesinden sıkılanlar için zengin özellikler de barındıran bir hesap makinesidir.

  Ergonomik yazı giriş seçenekleri sayesinde daha basit kontrol sağlanır. Veri düzeltme özelliğiyle değerler eklenir, silinir ve güncellenebilir. Satış vergisi işlevi, hafıza işlemleri, sabit ya da kayan nokta hesaplama, nakit para dönüştürme, ayraç, hızlı düzeltme anahtarı, pencere başlık çizgisi, başlık, tarih/zaman yazdırma ve Excel'e veri gönderme gibi çeşitli işlevlere de sahiptir.

  Sayı ve hesaplarınızın bütünü ekranda gösterilir. Geleneksel hesap makinesi şekliyle ya da basit bir tablo içinde gösterilir. Rakamları, işlemleri ve tabloyu basit bir şekilde düzenleyip, hemen sonucu görebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş kullanıcı seçenekleri sayesinde hesapları Excel'e ya da diğer tablolama araçlarına gönderebilirsiniz.

  Windows'un standart hesap makinesiyle sınırlı işlemler yapılabilirken, gelişmiş yapısı Deskcalc'ı aynı bir mekanik hesap makinesi gibi kullanabilirsiniz. Kendi içinden sekmeli yapıya da sahip. Bu sayede birden fazla pencerede çalışıp, birden fazla işlemi farklı pencerelerde ama aynı yapı içinde görüp, hızlı ve basit bir şekilde pencereler arasında geçiş yapabilirsiniz.

  Program Türkçe hariç Almanca, İngilizce, Fransızca gibi çeşitli Lisan destekleri sunmaktadır. Eğer çok işlevli ve gelişmiş bir hesap makinesi arıyorsanız Deskcalc'ı kullanabilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

  DeskCalc 5.1.7
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - DeskCalc Indir Download Forum Tarih
DeskCalc 4.2.24 Download C-D 29 Ocak 2009
DeskCalc Busines Pro v4.2.24 C-D 28 Kasım 2008
DeskCalc Business Pro 4.2.23 C-D 28 Kasım 2008
Hangi organlarda ve yapılarda sindirim gerçekleşmez kısaca Sorular ve Cevaplar 10 Ekim 2017
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş