DeskCalc 4.2.24 Download

'C-D' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  DeskCalc 4.2.24 Download konusu DeskCalc 4.2.24 Download

  Tanıtım:
  Deskcalc, mekanik hesap makineleri gibi çeşitli özellikler sunan ve ayrıca Windows'un standart, basit hesap makinesinden sıkılanlar için zengin özellikler de barındıran bir hesap makinesidir.

  Ergonomik yazı giriş seçenekleri sayesinde daha kolay kontrol sağlanır. Veri düzeltme özelliğiyle değerler eklenir, silinir ve güncellenebilir. Satış vergisi işlevi, hafıza işlemleri, sabit ya da kayan nokta hesaplama, nakit para dönüştürme, ayraç, hızlı düzeltme anahtarı, pencere başlık çizgisi, başlık, tarih/zaman yazdırma ve Excel'e veri gönderme gibi çeşitli işlevlere de sahiptir.

  Sayı ve hesaplarınızın tümü ekranda gösterilir. Geleneksel hesap makinesi şekliyle ya da basit bir tablo içinde gösterilir. Rakamları, işlemleri ve tabloyu kolay bir şekilde düzenleyip, hemen sonucu görebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş kullanıcı seçenekleri sayesinde hesapları Excel'e ya da diğer tablolama araçlarına gönderebilirsiniz.

  Windows'un standart hesap makinesiyle sınırlı işlemler yapılabilirken, gelişmiş yapısı Deskcalc'ı aynı bir mekanik hesap makinesi gibi kullanabilirsiniz. Kendi içinden sekmeli yapıya da sahip. Bu sayede birden fazla pencerede çalışıp, birden fazla işlemi farklı pencerelerde ama aynı yapı içinde görüp, hızlı ve kolay bir şekilde pencereler arasında geçiş yapabilirsiniz.

  Program Türkçe hariç Almanca, İngilizce, Fransızca gibi çeşitli dil destekleri sunmaktadır. Eğer çok işlevli ve gelişmiş bir hesap makinesi arıyorsanız Deskcalc'ı kullanabilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.


  Sürüm : 4.2.24

  Boyut : 2.41 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 31 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

  Üretici Firma : pmaSoft


  [​IMG]

  DeskCalc 4.2.24
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - DeskCalc Download Forum Tarih
DeskCalc 5.1.7 Indir Download Yükle C-D 5 Ocak 2010
DeskCalc Busines Pro v4.2.24 C-D 28 Kasım 2008
DeskCalc Business Pro 4.2.23 C-D 28 Kasım 2008
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş