Deri Sehpa Çeşitleri - Dersi Sehpa Modelleri - Dersi Sehpa Fiyatları

'Dekorasyon' forumunda Mavi_inci tarafından 8 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Deri Sehpa Çeşitleri - Dersi Sehpa Modelleri - Dersi Sehpa Fiyatları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Deri Sehpa – Deri Sehpa Çeşitleri - Dersi Sehpa Modelleri -Deri Orta Sehpalar


  Deri sehpa modelleri son zamanlarda sıkça rastladığımız modern sehpa örnekleri arasında yerini almış mobilyalardandır. Cam, çekmeceli, orta gibi çeşitleri bulunan deri sehpalar alışıla gelmiş kahverengi ve siyah renkleri haricinde farklı renklerde evlerde yerlerini almaktadır.

  [​IMG]
  Sehpalar ev dekorasyonundaki yeri tartışılmaz olarak büyüktür. Çoğunlukla salonlarda kullanılan modelleri orta sehpalardır. Koltuk kenarlarında veya odanın boş alanlarında da deri zigon sehpaların kullanımı yaygındır. Tamamlayıcı olmaları, şık ve modern tasarımları ile odaları havasını değiştirebilmekte hatta ilk bakışta dikkatleri üzerine çekebilmektedir.
  [​IMG]
  Sehpa modellerinin oldukça fazla olması ve çok fazla alternatifi nedeni ile seçimide oldukça dikkat gerektiren mobilyalardandır. Genellikle deri takımları ile kullanılan deri sehpa takımları da bu çeşitlilikten nasibini almıştır.

  [​IMG]
  Deri sehpa çeşitleri temizliği kolay mobilyalardır. Üzerlerinde oluşacak tozlar hafif nemlibir bezle silinerek kolayca giderilebilir.

  [​IMG]
  Deri sehpa modelleri arasında çekmeceli, camlı, yuvarlak, modern, bir kısmı ahşap ve modern tarzda takımlar bulunmaktadır.
  [​IMG]

  Deri sehpa fiyatları kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Şekline, modeline göre deri sehpa fiyatları ortalama 150 TL ile 1000 TL arasında fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Deri Sehpa Çeşitleri Forum Tarih
Peygamberler insanlar arasından seçilmeyip meleklerden gönderilseydi ne olurdu Dini Sorular ve Cevaplar 14 Ekim 2017
İlahi kitaplar ve gönderildikleri peygamberler kısaca Siyer - Peygamberlerimizin Hayatı 14 Ekim 2017
8. sınıf inkılap çalışma milli mücadelenin lideri Mustafa Kemal cevapları nelerdir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 20 Eylül 2017
Muhtara hangi ihtiyaçlarımızı karşılamak için gideriz kısaca Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Niçin Dua ederiz? Dualarımız Dua paylaşımları 3 Ekim 2016

Bu Sayfayı Paylaş