Dennis "İngiliz olmaktan utanıyor"

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. BaSKeTChi

  BaSKeTChi Üye

  Dennis "İngiliz olmaktan utanıyor" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ron Dennis, İspanya'nın sahil şehri Valencia'daki Avrupa Grand Prix'nin ardından, Londra'nın Heathrow Havalimanı'na indikten sonra "İngiliz olmaktan utandığını" söyledi.

  Formula 1'in en yeni pisti olmasına rağmen yarış haftasında gerek tasarım gerekse de atmosfer yönünden etkileyici olan Valencia'nın sokak pisti hemen herkes tarafından takdir edilmişti.

  Bunun tersine İngiltere Grand Prix'nin geleceği ise belirsizliğini koruyor. 2010'dan itibaren Silverstone'dan Donington'a geçecek olan İngiltere GP'ye hükümet de destek vermiyor.

  McLaren patronu, İngiliz olma konusundaki yorumunun medyanın gözündü tartışmalı olacağını belirterek, "Valencia'nın başarısı, gerek yerel, gerek ulusal hükümetten destek bulduğunuzda neler yapabileceğinizi gösteriyor" dedi.

  Dennis, McLaren'ın geçtiğimiz yıl aracının lansmanını yaptığı Valencia'nın gelecek yıl daha renkli bir yarışa ev sahipliği yapacağını belirterek, "Bunun için hükümetin desteğine ihtiyaç var. Bana göre Valencia, tüm noktaları doğru şekilde değerlendirdiğinizde neler yapabileceğinize dair bir ders kitabı niteliğinde" diye konuştu.

  Dennis, İngiltere'de ise bunun tam tersine bir durum olduğunu ifade ederek, Londra'nın 2012 Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapmasıyla ilgili olarak yapılan para tartışmalarının "gülünç" olduğunu kaydetti.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Dennis İngiliz olmaktan Forum Tarih
Dennis Mortimer Kimdir - Dennis Mortimer Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 25 Eylül 2011
Dennis Lehane Kimdir - Dennis Lehane Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 6 Şubat 2011
Kızımı Kurtarın Kitabı - Dennis Lehane Kitap, Resim ve Dergi 13 Haziran 2010
Zindan Adası - Dennis Lehane Kitap, Resim ve Dergi 8 Mart 2010
Nefes Almayı Bilmek - Dennis Lewis Kitap, Resim ve Dergi 5 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş