Denizli'nin gönlüne göre

#1
Sponsorlu Bağlantılar
[SIZE=+0][/SIZE]Denizli'nin gönlüne göre


[SIZE=+0][/SIZE]Yağış ve tipi İnönü Stadı'nın zeminini karla kaplarken, maçın oynanmaması yönünde ilk itiraz Kartal'ın hocasından geldi. Federasyon'un iptal kararıyla ise Siyah-Beyazlılar derin bir oh çekti.

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’yi etkisi altına alan yoğun kar yağışı Beşiktaş-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının da ertelenmesine sebep oldu. Ancak bu karar Türkiye Futbol Federasyonu tarafından dün akşam üstü açıklandı. Sabah saatlerinde Ümraniye’den gelişmeleri takip eden Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ise olaya ilk müdahale edenlerdendi. İnönü Stadı’nda oynanacak karşılaşmanın ertelenmesi için Başkan Yıldırım Demirören’le görüşen tecrübeli hoca, daha sonra yetkililerden stattaki son durum hakkında bilgi aldı. Salı günü Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacakları Konya Şekerspor maçını da göz önünde bulunduran Denizli, aynı zeminde üst üste oynanacak iki müsabakanın takımı olumsuz yönde etkileyeceğini Demirören’e iletti.
‘Ya oynansın, ya da...’
Başarılı teknik adam, “Bu karşılaşma ya bugün oynansın, ya da başka bir haftaya ertelensin. Çünkü salı günü kupa maçımız var. Karla kaplı zeminde bir gün arayla üst üste yapılacak iki maçın altından hiçbir takım kalkamaz” dedi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun mücadeleyi ileri bir tarihe ertelemesinin ardından ise hem Mustafa Denizli, hem de Siyah-Beyazlılar derin bir oh çekti.
Fanatik
 

Üst