Denizli'de zabıta memuru intihar etti

'Yurt İçi Haberler' forumunda Dine tarafından 11 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Denizli'de zabıta memuru intihar etti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çal Belediyesinde zabıta memuru kadrosunda çalışan Mehmet Sarı (49), Hüseyinler Mahallesindeki üç katlı evin terasında komşuları tarafından demire asılı şekilde bulundu.


  Denizli'nin Çal İlçesi'nde, bir zabıta memuru intihar etti.
  Alınan bilgiye göre, Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen güvenlik güçlerinin, Sarı'ya ait ''Hiçbir kimseye tek kuruş borcum yoktur. Yapılan suçlamaları kabul etmiyorum'' yazılı bir not bulduğu öğrenildi.
  Sarı'nın cesedi, yapılan incelemenin ardından Çal Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
  Daha önce belediye başkanıyla tartıştığı iddia edilen belediye memurunun, 2004'ten beri çeşitli yerlerde görevlendirildiği, en son ilçenin su kaynağının bulunduğu Avdan mevkisindeki su motorlarında görev yaptığı kaydedildi. Sarı'nın daha önce de çöp toplama merkezinde çalıştığı, belediye başkanıyla arasındaki tartışmalardan dolayı başkalarından yardım istediği öğrenildi.
  Belediye Başkanı Hasan Gündüz, yaptığı açıklamada,''Biraz beceriksizdi. Bizim su depolarına gidip geliyordu. Biz bir aileyiz. Ben belediyeyi bir yuva olarak görüyorum. Kavga etsek de dövüşsek de benim onunla bir sorunum yoktu. Eski belediye başkanlarıyla da geçimsizliği olmuş. Buna iş buyurmuyorduk zaten. Ben fazla muhatap olmuyordum. O sadece su depolarının yeri vardı aşağıda, su basan motorların başına gidiyordu. Beş kilometre yola gidiyordu. Öyle sorunum olsa sabah belediyenin aracıyla gidip akşam getirmezdik. Ailevi sorunları mı vardı, bir bunalım mı geçirdi bilemiyoruz.'' dedi.
  AA
   

Bu Sayfayı Paylaş