Denizli holozkoyu idmandan kovdu!

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 18 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Denizli holozkoyu idmandan kovdu! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Çık dışarı!


  [SIZE=+0][/SIZE]Ümraniye'de dün Denizli fırtınası vardı. İdman öncesinde oyuncularını fırçalayan tecrübeli hoca, çalışma sırasında da istediklerini yapamayan Filip Holosko'yu sahadan attı.
  [​IMG]
  Alınan her kötü sonuçtan sonra gülümsemesi ve rahat tavırlarıyla güven veren Beşiktaş’ın hocası Mustafa Denizli, önceki günkü Belediye yenilgisinden sonra Ümraniye’yi cehenneme çevirdi. Dünkü idman öncesinde öğrencilerini çevresine toplayan deneyimli çalıştırıcı, “Kasımpaşa maçından sonra size ‘Böyle karşıma çıkmayın, buraya bile gelmeyin’ demiştim. Hiçbiriniz anlamamışsınız. Daha beter gelmişsiniz. Bu iş böyle gitmez. Aranızdaki çürük elmalar ayıklanacak. Geçen sezonun çifte şampiyonu üç maç kaybetmez. Bu utanç verici bir durum. Bana mazeret üretmeyin. Giden gitsin. 11 kişi kalsak da ben bu takımı şampiyon yapacağım” diyerek oyuncularına gözdağı verdi.

  Önce Rıdvan, sonra Holosko

  Ancak Denizli’nin sinirli tavırları bununla son bulmadı. Gergin ortam, idmana da yansıdı. İstasyon çalışmasında önce sakatlanan Rıdvan’ı azarlayan Denizli, isteksiz davranan Holosko’yu da fırçaladı. Hocasının istediklerini yerine getiremeyen Slovak oyuncuyu uyaran Denizli daha sonra daha fazla dayanamayıp, “Çık dışarı Holosko. Git, sahanın çevresinde iki tur koş” diye bağırıp, öğrencisini cezalandırdı.

  Orhan Yıldırım
  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Denizli holozkoyu idmandan Forum Tarih
2017 Denizli nüfusu Denizli Tanıtımı 31 Ocak 2017
2016 Denizli nüfusu kaçtır? Denizli Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Denizli Nüfusu Denizli Tanıtımı 30 Ocak 2014
2013 Denizli Nüfusu Kaçtır? Denizli Tanıtımı 29 Ocak 2013
Denizli Tavas Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Denizli Tanıtımı 27 Kasım 2012

Bu Sayfayı Paylaş