Deniz Seki, Duruşma öncesi cami ziyareti

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 17 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Deniz Seki, Duruşma öncesi cami ziyareti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Duruşma öncesi cami ziyareti


  Kokain kullanmak ve satmak suçuyla yargılanan ve hapis yatıp geçtiğimiz aylarda tahliye olan Deniz Seki, perşembe günkü duruşma öncesi Eyüp Camii’nde dua etti.


  [​IMG]
  Güneş gözlüğü, pardösüsü ve siyah başörtüsüyle camiye gelen Seki, ayakkabılarını çıkarıp önce Eyüp Sultan kabrini ziyaret etti, ardından 200 TL bağış yaptı. Camii avlusundaki yatırların karşısında da dua eden Seki, ibadet sonrası gazetecilere “Ülkem için, herkes için dua ettim. İnşallah herkesin ettiği dualar kabul olur. Buraya arada bir uğramaktan keyif alırım, huzur bulduğum bir şey. Bazen geceden sabahlara kadar camide dolaşırım” diye
  Neden gazeteciler var Seki, ziyaretinin gazetecilerin haberi olmasının doğru olup olmadığı sorusuna, “Basına haber verildiğini bilmiyordum. O yüzden sizi görünce elim ayağım titredi. Bunun cevabını ben veremeyeceğim. Ama benim olduğum yerde sizin olmanız çok doğal. Sizin olduğunuz yerde de benim olmam çok doğal. Duruşma yüzünden buraya gelmiş değilim. Bu benim her zaman yaptığım bir şey. Önümde çetin günler var. Allah’ın yanımda olmasını istemem kadar doğal bir şey olamaz. Bunun için kimseye verilecek bir hesabım olmaz” dedi.


  Hürriyet
   

Bu Sayfayı Paylaş