Deneme Mod , Mod , Super Mod ,Co-Admin ,grafiker ,Administrator GörevLeri!

'FrmArtuklu' forumunda Asi_isyankar tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Deneme Mod , Mod , Super Mod ,Co-Admin ,grafiker ,Administrator GörevLeri! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Deneme Moderator

  Adındanda anlaşılacagı gibi Mod (Siyah) oLmak için başvuran ve başvurusu değerlendirilip mod olmak için değerlendirilmeye tabi tutulan kişilerdir.


  Peki YetkiLeri neLerdir. Herhangi Bir Bölüme ismi Yazılmadıktan sonra hiçbir yetkileri yoktur. Sadece Nickinin Altında Yazan Deneme Mod yazısını Kontrol panellerinden değiştirme yetkisine sahiptirLer.

  Tek GörevLeri : isminin YazıLamasını İstediği Bölüme payLaşım Yapmaktır. Konu EkLemek , SoruLara Cevap Vermek , Üyelere Gerektiği şekiLde Davranmak.

  Deneme ModeratorLer Dikkatlice Takip edilip Yaptığı payLaşımlara Konu sayılarına , konularının Yaralı olup olmadıklarına vs... diğer kriterlere bakılarak değerLendirilirLer ve Moderatorlugu hakederLerse gerekli yetki Verilir.

  Moderator

  Anlaşıldıgı Gibi Deneme Moderatorlüğunde Süresince gerekli paylaşımları yapmış , Konuları ve diğer özeLLikleriyLe Moderatorluge atanan Kişilerdir.

  YetkiLeri : Adının yazıldıgı bölümde Konu Taşıma , Konu Silme , Konuları EditLeyebilme , MesajLarı EditLeyip Silebilme , Yapışkan Konu yapabiLme , Konu KilitLeyebilme , Bozuk Link gereksiz KonuLarı Çöpe Taşıma Gibi Yetkilere SahiptirLer.

  Bu kişiLer Gene Paylaşımları ve online süreleri Göz Önünde Tutularak Birer Super ModeratorAdayLarıdırLar.

  Super Moderator

  Super Moderator ; Moderatorlukte Gayet iyi izLenimler vermiş , online süresi bakımından Yeterinden FazLa , SiteLe ilgilenen , Konu sayısı ve paylaşımları bakımından uygun görülen ve Terfi eden Kişilerdir.

  Tüm bölümLerde Yetkisi Olup Sadece isiminin Yazılı olduğu bölüm Değil sitedeki Her bölümde Moderatorlerin yaptıkları her işlevi uygulayabilmektedirLer (Konu Taşıma , Konu Silme , Konuları EditLeyebilme , MesajLarı EditLeyip Silebilme , Yapışkan Konu yapabiLme , Konu KilitLeyebilme Gibi).
  KilitLi konulara Mesaj YazabilrLer. Gerektiginde BölümLere Duyuru Ekleme YetkiLerinede SahiptirLer.

  Administrator

  FazLa Anlatmaya gerek yok herhalde ama açıklamaya çalışayım.

  Administrator ; Yetki olarak tüm mod , sup mod, forum düzeninden sorumlu kişilerdir. temel Sorumlulukları forum üzerine kafa yormak, ön açıcı fikirler sunmak, yeni bölümler üzerinde düşünmek, var olanlarda daha iyisi için çalışmak, foruma gerekli add-on (eklentileri) belirlemek ve bunu süper adminlere bildirmek bu kişilerin yetkileri dahilindedir. Forum için Gerekli Deneme Moderator , Moderator , Super Moderator , Gibi RütbeLeri BelirLebilir ve VerebilirLer. HuzursuzLuk Çıkartan Her kişiyi admin ; Super Moderator ve diğer rütbeler dahil her üyeyi banlama yetkisine sahiptirler.

  Süper Adminler;

  Bu yetkiye sahip kişilerin de forumu silmeye kadar varacak yetkileri vardır, forumun temel tüm bileşenlerinden sorumludurlar(en ufak bir metin dosyası kaybolsa sorumlusu bu kişilerdir), her türlü teknik sorunu çözmek, forumun tam manasıyla idamını sağlamak bu kişilerin en temel sorumluluk alanlarıdır, forumun çevrimdışı olarak nadir görülen insanlarıdır... ayrıca bu kişilerin rengi özel olarak seçilmemiştir, admin rengindedirler...

  Co-Admin

  Co-admin , Diğer Yetkiler Super moderatorluk'te uygun görülüp bir üst yetkiye yani Co-Admin'lik yetkisine Terfi eden kişilerdir.

  Co-adminLerin YetkiLeri Super Moderatorler'den pekte farklı değildir. Sadece Bu yetkide olanLar Deneme Moderator arkadaşLarıda Banlama Yetkisine SahipLerdir. (Huzursuzluk çıkartan , Reklam Yapan , Küfür Eden , VirusLü Dosya upload eden vb...) SiteyLe ilgili tüm işlevLeri ve görevLere SahiptirLer.

  Her Co-Admin'de Administrator adayıdır.


  Grafiker

  forumun görsel,yenileyici yönleriyle uğraşan kişiler grafiker oluyor.buda onu diyerlerinden ayıran yanı sanatsal olsıdır..


  ALINTIDIR :
   

  1 kişi bunu beğendi.
 2. UquR

  UquR Üye

  Teşekkürler ASi_İsyankar ancak bu gruplar ve bazı görevleri bizde gecerli olmadı gıbı daha farklı ve coktur.
   

 3. SanaLTutsaK

  SanaLTutsaK Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler
   

 4. by_error

  by_error Yeni Üye

  bilgileriizde dolayı çok tesekkür edriz mod alımı var mı? referanslarım var da
   

 5. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye


 6. BirdaHaMı asLa

  BirdaHaMı asLa Yeni Üye

  Paylaşımda bulunduğunuz için teşekkürler , açıklayıcı olmuş.
   

 7. Counter strike 1.6 download, cs 1.6 pro version, full game
   

 8. Kitap_Kurdu

  Kitap_Kurdu Yeni Üye

  Paylaşım için teşekkürler .
   

 9. UĞUR BÖCEĞİ

  UĞUR BÖCEĞİ Yeni Üye

  ;););););)teşekkürler:p:p:p:p:p
  TEŞEKKÜRLER VE LÜTFEN BANA MESAJ ATINNNNNN:oops::oops::oops:
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Deneme Super Admin Forum Tarih
Teknoloji konulu deneme örneği kısaca Makaleler-Denemeler 26 Ocak 2017
Deneme nedir özellikleri nelerdir kısaca Makaleler-Denemeler 9 Kasım 2015
Mutluluk konulu deneme örneği Makaleler-Denemeler 22 Ekim 2015
Soğuk ile ilgili deneme örneği Makaleler-Denemeler 4 Ekim 2015
Vakit nakittir deneme Makaleler-Denemeler 1 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş