Demirören iş başında!

'Beşiktaş' forumunda YıLMaZ tarafından 25 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Demirören iş başında! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Demirören iş başında!


  [SIZE=+0][/SIZE]Seçime bir hafta kala Demirören ile kurmayları toplandı, radikal kararlar aldı. Başkan'ın seçilmesi halinde uygulayacağı planları FANATİK ele geçirdi. İşte yeni sistemden öne çıkan başlıklar...
  [​IMG]
  1: Başkan Yıldırım Demirören, oluşturduğu yönetim içerisinde herhangi bir görev dağılımı yapmayacak. Şube sorumlulukları kaldırılacak.

  2: Toplam 25 kişiden ve her meslekten oluşturulacak istişare kurulu düzenli olarak her ay yönetime ayrıntılı bilgi ve öneri niteliğinde rapor sunacak.

  3: Üst Konsey adı verilecek olan kurul başkanlığını Serdal Adalı yapacak. Yönetim dışından gelecek olan raporlar yönetimde masaya yatırılacak.

  4:
  Başkan bu çalışmaların dışında kalacak. Yıldırım Demirören sadece karar aşamasında duruma el koyacak, en önemli konularda son sözü söyleyip, kulübü yönetecek.

  5: Futbol takımının başına getirilecek olan Metin Tekin ve belirleyeceği ekip; idari, transfer, altyapı, arama tarama gibi konularında teknik heyetle birlikte çalışacak.

  6: Yönetimde eş, dost, tanıdık devrine nokta konulacak. İşlerin başına profesyonel yöneticiler getirilecek. Denetleme raporları, tüm icraatlara
  yön verecek.

  7: Adalı’nın geliştirdiği yeni şablonda projeler önce konseyden ve sonra da yönetimden geçecek. Son olarak Başkan’ın onaylayacağı projeler hayata geçecek. Hatalar en alt seviyeye indirilecek.

  8: Yeni sezonda futbol takımına en az iki yıldız oyuncu kazandırılacak. Bunların finansmanı hazır. Birini Mübariz Mansimov, diğerini ise Serdal Adalı transfer edip, jest yapacak.

  9: Mali yapı ve borçların yeniden planlanması ve hukuk sorunlarında artık yöneticiler değil, önde gelen yerli veya yabancı profesyonel şirketlerle yapılanmaya gidilecek.

  10:
  Kulübe büyük yük olan tüm amatör ve profesyonel şubeler, sponsorluk anlaşmalarıyla güçlendirilecek ve mali açıdan sıkıntılar bitecek.

  11:
  Artık yönetimde ‘Başkan ne derse o olur’ dönemi de bitecek. Tüm kararlarda, her yöneticinin görüşü alınacak ve oylama yapılacak. Son oturumda Başkan da onay verirse, kararlar alınacak. Böylece tek adam devri son bulacak.

  Orhan Yıldırım/FANATİK Çok Özel  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Demirören başında Forum Tarih
Demirören Köyü Hakkında Bilgi Patnos Ağrı Ağrı Tanıtımı 15 Ocak 2011
Demirören Alan İlköğretim Okulu Anamur Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 16 Ağustos 2010
Demıroren İlköğretim Okulu Patnos Ağrı Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010
Demirören'nin 4. hakem önerisi Spor Haberleri 14 Nisan 2010
Demirören Köyü Merkez Gümüşhane Gümüşhane Tanıtımı 8 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş