Demirören iş başında!

'Beşiktaş' forumunda YıLMaZ tarafından 25 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Demirören iş başında! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Demirören iş başında!


  [SIZE=+0][/SIZE]Seçime bir hafta kala Demirören ile kurmayları toplandı, radikal kararlar aldı. Başkan'ın seçilmesi halinde uygulayacağı planları FANATİK ele geçirdi. İşte yeni sistemden öne çıkan başlıklar...
  [​IMG]
  1: Başkan Yıldırım Demirören, oluşturduğu yönetim içerisinde herhangi bir görev dağılımı yapmayacak. Şube sorumlulukları kaldırılacak.

  2: Toplam 25 kişiden ve her meslekten oluşturulacak istişare kurulu düzenli olarak her ay yönetime ayrıntılı bilgi ve öneri niteliğinde rapor sunacak.

  3: Üst Konsey adı verilecek olan kurul başkanlığını Serdal Adalı yapacak. Yönetim dışından gelecek olan raporlar yönetimde masaya yatırılacak.

  4:
  Başkan bu çalışmaların dışında kalacak. Yıldırım Demirören sadece karar aşamasında duruma el koyacak, en önemli konularda son sözü söyleyip, kulübü yönetecek.

  5: Futbol takımının başına getirilecek olan Metin Tekin ve belirleyeceği ekip; idari, transfer, altyapı, arama tarama gibi konularında teknik heyetle birlikte çalışacak.

  6: Yönetimde eş, dost, tanıdık devrine nokta konulacak. İşlerin başına profesyonel yöneticiler getirilecek. Denetleme raporları, tüm icraatlara
  yön verecek.

  7: Adalı’nın geliştirdiği yeni şablonda projeler önce konseyden ve sonra da yönetimden geçecek. Son olarak Başkan’ın onaylayacağı projeler hayata geçecek. Hatalar en alt seviyeye indirilecek.

  8: Yeni sezonda futbol takımına en az iki yıldız oyuncu kazandırılacak. Bunların finansmanı hazır. Birini Mübariz Mansimov, diğerini ise Serdal Adalı transfer edip, jest yapacak.

  9: Mali yapı ve borçların yeniden planlanması ve hukuk sorunlarında artık yöneticiler değil, önde gelen yerli veya yabancı profesyonel şirketlerle yapılanmaya gidilecek.

  10:
  Kulübe büyük yük olan tüm amatör ve profesyonel şubeler, sponsorluk anlaşmalarıyla güçlendirilecek ve mali açıdan sıkıntılar bitecek.

  11:
  Artık yönetimde ‘Başkan ne derse o olur’ dönemi de bitecek. Tüm kararlarda, her yöneticinin görüşü alınacak ve oylama yapılacak. Son oturumda Başkan da onay verirse, kararlar alınacak. Böylece tek adam devri son bulacak.

  Orhan Yıldırım/FANATİK Çok Özel  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş