Demirören diyor ki...

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 15 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Demirören diyor ki... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Demirören diyor ki...


  [SIZE=+0][/SIZE]Taraftarlara seslenen Beşiktaş Başkanı, “İnönü'de tek güç vardır, o da Beşiktaş'tır. Kimse oyuna gelmesin. Tribünlerimizi bölmeyin” diye konuştu.
  [​IMG]
  İnönü Stadı’nın tribünlerinde yaşanan tatsız olayların 11 gün sonrasında, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören bir açıklama yayınladı. Kulübün internet sitesinde yer alan Demirören’in açıklamasında özetle şu ifadeler yer aldı: Beşiktaşlılık insana huzur veren 106 yıllık çok güçlü bir bağdır. Beşiktaşlı olmanın getirdiği bu güçlü bağı zaman zaman zayıflatmak cüretini gösteren kişi ve gruplar çıkacaktır.
  ‘Kulübe sahip çıkın’
  “İnönü Stadı, bizlerin birbirine sevgi ve saygı ile bağlılığımızı yaşadığımız yuvamızdır. Bizler burada üzüntüyü, sevinci, coşkuyu, arkadaşlığı, kardeşliği çok uzun yıllar, sevgi ve saygıyla paylaştık. Bu birliktelik içerisinde her bir Beşiktaşlının sadece demokratik olan tepkilerini saygıyla karşılıyorum. Sizleri yanlış yönlendirmeye çalışanlara karşı kenetlenmeye davet ediyorum. Beşiktaş’ınıza ve ortak olduğunuz değerlere sahip çıkın. Formamızı temsil eden her sporcuya sahip çıkmak her Beşiktaşlının asli görevidir...”

  Kaynak:Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş