Delicious Bookmarks - Delicios Eklentisi Mozilla Eklentisi

'Mozilla Hakkında Her şey' forumunda UquR tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Delicious Bookmarks - Delicios Eklentisi Mozilla Eklentisi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Delicious Bookmarks - Delicios Eklentisi Mozilla Eklentisi

  Delicious Bookmarks Version: 1.5.43. Mozilla Firefox 1.5 - 2.0 sürümleri ile uyumlu. 263 KB
  Yahoo‘nun son zamanlarda en fazla tutan, dev web 2.0 sitesi del.icio.us’ın ününü herhalde bilmeyen yoktur. Del.icio.us’a üye oluyorsunuz ve siteye eklenen herhangi bir web siteyi beğenirseniz, onun için oy atıyorsunuz ve böylece kalbur üstü sitelerle, kalbur altı:) siteleri ayırt etme de katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Bu oy atma işlemine bildiğinizi gibi, son zamanlarda yaygınlaşan adıyla bookmark deniyor.
  Bu Firefox eklentisi ise, Mozilla Firefox’unuza iki tane düğme içeren küçük bir toolbar ekliyor. Böylelikle, toolbarınızla herhangi bir web siteyi rahatlıkla bookmarklıyabiliyorsunuz:) Yoksa siz, bookmarklılaştıramadıklarımızdanmısınız?:)
  Delicious Bookmarks eklentisini yüklemeniz için buraya tıklayın.
  Eklentimizi yükledikten ve Mozilla Firefox’u yeniden başlattıktan sonra, Firefox’umuzda aşağıdaki gibi, iki adet düğmeden oluşan bir toolbar yerleşecek.
  [​IMG]
  Resimde, mavi bir kare içerisine aldığımız ikonla, del.icio.us’un ana sitesine girebiliyoruz. Pembe karedeki “tag” düğmesi ise, bulunduğumuz web siteyi bookmarklamaya yarıyor. Tıkladığımızda, del.icio.us kullanıcı adı ve şifremizi giriyoruz. Daha sonraki pencerede ise notumuz varsa onu yazıyoruz ve böylece bookmarklama işlemimizi bitirmiş oluyoruz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Delicious Bookmarks Delicios Forum Tarih
DKNY Delicious Night Bayan Parfümü Güzellik & Bakım 23 Aralık 2008

Bu Sayfayı Paylaş