Delgado hala oynamıyor mu?

'Beşiktaş' forumunda KaRDeLeN tarafından 7 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Delgado hala oynamıyor mu? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  "Delgado hala oynamıyor mu?"


  Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Matias Delgado'yu ameliyat eden Dr. Cugat, Delgado'nun hala sahalara dönmediğini duyunca şaşkınlığını gizleyemedi.


  Beşiktaş’ın Arjantinli yıldızı Matias Delgado, kasığındaki problem nedeniyle Temmuz ayında ameliyat olmuştu. Ekim ayında sahalara dönmesi beklendiği halde, hala oynayacak duruma gelmeyen Delgado’yu ameliyat eden Barcelona Quiron Hastanesi doktoru Ramon Cugat ise, Arjantinli oyuncunun oynayacak duruma gelmemesini şaşkınlıkla karşıladı.

  Delgado’nun ameliyatını gerçekleştiren Dr. Ramon Cugat, Best FM'den Özkan Öztürk’e verdiği bilgide, Delgado’nun en geç Aralık ayında sahalara dönmüş olması gerektiğini, ünlü futbolcunun hala iyileşmemesinin şaşkınlık verici olduğunu söyledi.

  Ameliyatın çok başarılı geçtiğini ve Delgado’nun sağlık yönünden herhangi bir problemi olmaması gerektiğini söyleyen Dr. Cugat, gerçekten çok şaşırdığını ve hastasının şuan ilk 11’de oynayacak düzeyde olması gerektiğini de sözlerine ekledi.

  Ameliyatı gerçekleştiren Dr. Cugat’ın bu açıklamalarından sonra, Delgado’nun dinlenme süresince kendine dikkat etmeyip sağlığına önem vermediği olasılığı ya da Beşiktaş’ta oynamak istemediği için sakatlığını bahane ediyor olma ihtimalini gündeme geldi.   

Bu Sayfayı Paylaş