Dekorasyonunuzu Değiştirecek 10 Farklı Fikir!

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Dekorasyonunuzu Değiştirecek 10 Farklı Fikir! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dekorasyonunuzu Değiştirecek 10 Farklı Fikir!

  Evinizde yapacağınız değişikler için kara kara düşünüp bütçe oluşturmak zorunda değilsiniz. Zevkinizi doğru yansıtacak fikirler, ufak dokunuşlar evinizde başka bir hava estirebilir.
  [​IMG]
  Dekorasyonunuzu Değiştirecek 10 Farklı Fikir!  Duvarlar gözünüze çok boş geliyorsa, ayna ile süsleyebilirsiniz. Karşısında boşluk olan yerlerden çok, sevdiğiniz bir mobilyanın karşısına koyarak, güzel bir yansıma yaratabilirsiniz.
  Farklı biçimlerde ayna parçalarını ya da resim çerçevelerini aynı renge boyayın. Sonra kendi aralarında gruplayarak büfenizin üzerine asın. Çapıcı efektler yakalayacaksınız.
  Deniz kabukları, değişik formada düğmeler veya çakıl taşlarını, resim çerçevenizin üstüne yapıştırarak, kendinize ait bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Malzemeleri yapıştırmak için, hızlı bir yapıştırıcı ve renkli fon kartonları yeterli olacaktır.
  Fosforlu şeffaf boyalarla duvarlarınıza boyayacağınız desenler, gün ışığında görünmeyecek ancak ışıkları yaktığınızda muhteşem bir görüntü oluşturacaktır.
  Lamba şapkalarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız, dekorasyonunuza uygun renklerde kurdeleleri şapkalara yapıştırabilir ya da dikebilirsiniz.
  Banyo seramiklerinizi sıradan buluyorsanız, kendinden yapışkanlı çıkartmaları seramiklerinize uygulayabilirsiniz. Ayrıca hobi mağazaları veya nalburlardan alacağınız kırık seramik ve mine parçalarını banyonuzda farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken kuvvetli bir yapıştırıcı kullanmak ve kuruyana kadar dokunmamak.
  Birkaç askı ve koton torbalar size çocuk odası için basit ama eğlenceli bir depolama çözümü. Eski düğmeler ile de süsleyebilirsiniz.
  Cilası eskiyen elektrikli aletlerinizi beyaz yerine çarpıcı bir renge boyayarak kullanabilirsiniz. Daha dayanıklı ve uzun süre parlaklığını koruyan bir renk için profesyonel boya markalarını tercih edebilirsiniz.
  Ara kapılarınızın camlarına basit birkaç desen çalışması ile renk katabilirsiniz. Ayrıca monotonluğu da kırmış olursunuz.
  Şömine duvarını çarpıcı bir tonda boyayarak salonunuzda kontrast yaratabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde şömine mekanda daha ön plana çıkacaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Dekorasyonunuzu Değiştirecek Farklı Forum Tarih
Nanoteknoloji Hayatı Nasıl Değiştirecek? Bilim & Teknoloji 21 Mart 2011
Bu Kitap Hayatınızı Değiştirecek - Murat Toktamışoğlu Kitap, Resim ve Dergi 16 Nisan 2010
IE 9 neleri değiştirecek? İnternet Explorer hakkında herşey 19 Mart 2010
Ya sinema tarihini değiştirecek ya da… Sinema Dünyasından Haberler 15 Aralık 2009
Nokia AC-3E, AC-3U, AC-4U modellerinin pillerini ücretsiz değiştirecek Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 9 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş