Decepticons Kimdir - Hayali Karakterler

'Masal Kahramanları' forumunda DeMSaL tarafından 3 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Decepticons Kimdir - Hayali Karakterler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Decepticons Hayali Karakterler - Decepticons Karakter - Hayali Karakter - Decepticons Hayali Karakter - Cyclops Kimdir - Decepticons Hakkında  Decepticons, Megatron'un liderliğinde, Autobots'a karşı savaşan kötü robotlardır. Cybertron'daki enerji kaynaklarının tükenmesi ile Dünya'ya gelerek dünyanın enerji kaynaklarını ele geçirmektir. Bu amaçla insanları koruyan Autobotlarla ve Autobotların lideri Optimus Prime'la savaşırlar. Dünyaya gelen diseptikan şöyle sıralanabilir.

  1. Blackout
  2. Starscream
  3. Brawl
  4. Barricade
  5. Bonechurser
  6. Megatron
  7. Frenzy

  Ayrıca dünyada Amerika'nın askeri sitesini çökertirler.

  Ayrıca bakınız

  Transformers Decepticons

  Decepticonlar Megatron'un liderliğinde Autobotların baş düşmanlarıdır. Şu ana kadar neredeyse hiç bir filmde ya da çizgi filmde kazanmasalar da hep daha güçlü şekilde geri dönerler! Özellikle Megatron ölünce çoğunlukla Galvatron olarak geri döner. Galvatron öldüğünde başka çizgi film başlar ve tekrar başka bir varlıuğa dönüşerek Megatron olur. Starscream (Tr = Yıldız Çığlığı)her zaman tüm Decepticonların lideri olmak istemiştir. Transformers Generation'da Decepticonlar ve Autobotlar büyük bir savaşa girer ve Megatron büyük hasar alır. Sonra Decepticonlar gemiye girer ve Starscream gemide Megatron'un tarafını tutanlar ile Megatron'u uzay boşluğuna fırlatır. Uzaydaki robotlar Unicron'un yanından geçer ve Unicron onları güçlendirir, Megatron Galvatron olur. Starscream taç giyerken Galvatron gelir ve Starscream'i öldürür. Bilinen Decepticonların bazıları bunlardır:

  -Fallen -Megatron & Galvatron -Starscream & Thundercracker & Skywarp -Bonecrusher -Brawl -Barricade -Frenzy -Blackout -Scorponoc -Soundwave -Ravage -Demolisher -Rampage -Long Haul -Mixmaster -Scrapper -Hightower -Sideways -Tidalwave -Devastator
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Decepticons Kimdir Hayali Forum Tarih
Asurlular kimdir hakkında kısa bilgi Tarihi Bilgiler Pazar 19:55
Karahanlılar kurucusu kimdir kısaca Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2017
Gazneli kurucusu kimdir kısaca Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2017
Türkiye Selçuklu Devleti kurucusu kimdir kısaca Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2017
Ahmet Kutsi Tecer kimdir hayatı ve edebi kişiliği kısaca Biyografi & Otobiyografi 18 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş