Dead Space 2 Oyunu

'Oyunların Tam Çözümü' forumunda SeLeN tarafından 17 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Dead Space 2 Oyunu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dead Space oyun tanıtımı - Dead Space oyun hakkında - Dead Space oyun video - Dead Space görüntüleri


  [​IMG]

  Dead Space 2'de ilk defa uygulanacak çok oyunculu modla ilgili yayınlanan bir fragman bu modun Dead Space 2'nin genel yapısına uygun bir oynanış sunacağını ortaya koydu.

  Dead Space 2'de necromorph denen yaratıklara karşı insanların verdiği mücadele çok oyunculu moda da olduğu gibi yansıyacak. Yani mühendislerin birbirlerine karşı savaşması söz konusu değil. Bunun yerine mühendisleri kontrol eden bir oyuncu grubu yaratıkları kontrol eden diğer bir gruba karşı savaşacak. Böylece Dead Space 2'nin kurgusuna sadık bir deneyim ortaya çıkacak.

  Dead Space 2'de, en azından ilk çıktığı zamanda, bu anlayışa uygun şekilde herkesin kendine savaştığı klasik deathmatch modu olmayacak. Tüm modlar belirli bir hedef odaklı olacak. Bu modlarda bir mühendis grubu beş farklı haritada görevler yaparken dört farklı tipte necromorph'tan sakınmaya çalışacak. Bu necromorph tipleri kısa mesafeli saldırılar için "pack" (sürü); uzun mesafeli saldırılar için "lurker" (pusucu), ölümcül tükürükler fırlatan "spitter" (tükürücü) ve "puker" (kusucu) şeklinde düzenlenmiş.

  Dead Space 2'nin çok oyunculu modunda takım çalışması hayatta kalmak için olmazsa olmaz bir unsur olarak belirlenmiş ve takım elemanlarına yardım etmek deneyim puanları ve seviye atlamayla ödüllendirilmiş.

  Neticede Dead Space serisinin ikinci oyununun bize sunduğu çok oyunculu mod hayatta kalma becerisini takım oyunuyla birleştirme veya ava avcıların gözünden bakma olanağı tanıyor.

  Korku-gerilim üzerine kurulu senaryosuyla beğeni toplayan Dead Space, şimdi ikinci oyunuyla geliyor. Yine son derece korkutucu ve ürkütücü bir atmosfere sahip olacak oyun 2011'de raflarda olacak.

  [​IMG]


   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Dead Space Oyunu Forum Tarih
Dead Space 2 PC'ye Gelmeyebilir!! Oyun Haberleri 13 Şubat 2010
Dead Space Oyunların Tam Çözümü 3 Aralık 2009
Dead Space - Oyun İnceleme Oyunların Tam Çözümü 28 Mayıs 2009
NeverDead 2012 çıkış tarihi Oyun Haberleri 12 Aralık 2011
Dead Rising: Chop Till You Drop PC Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 21 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş