Daum yeniden F.Bahçe'ye mi geliyor?

'Fenerbahçe' forumunda KaRDeLeN tarafından 24 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Daum yeniden F.Bahçe'ye mi geliyor? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Daum, bu konuda daha fazla yorum yapmazken, avukatı Dr. Stefan gazeteye yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin Daum'a olan ilgisinin uzun zamandır bilindiğini, ancak Daum'un bu konuda olumlu ya da olumsuz herhangi bir sinyal vermediğini ifade etti.

  Almanya'nın Köln kentinde yayınlanan Kölner Express Gazetesi, Türk medyasında yer alan haberlere atıfta bulunarak, ''Türkler Daum'u rahat bırakmıyor'' başlığını kullandı.

  Gazete ayrıca Daum'un FC Köln ile 2010 yılına kadar anlaşması olmasına rağmen sözleşmedeki özel hüküm gereği anlaşmanın bitmesine 6 ay kala görevi bırakabileceğini, buna göre kendisinin sezon sonunda istemesi durumunda serbest kalabileceğini belirtti.

  Express Gazetesi, şu anda 55 yaşında olan Daum'un 60 yaşında kariyerini sonlandırmak istediğini ve son yıllarını Avrupa kupalarında mücadele edecek bir takımda geçirmek istediğini belirterek, FC Köln'ün mayıs ayına kadar gerekli imkanı sağlamaması durumunda Daum'un Fenerbahçe ile ciddi bir pazarlığa oturabileceği yorumunda bulundu.

  Fenerbahçe'nin ligde Bursaspor'a yenilmesinin ardından teknik direktör Aragones ile ''Dede antrenör'' diye alay edildiğini ifade eden gazete, Aragones'in muhtemelen sezon sonunda gönderileceğini vurguladı.

  AA
   

Bu Sayfayı Paylaş