Damlalı İlköğretim Okulu Tufanbeyli Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Damlalı İlköğretim Okulu Tufanbeyli Adana konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Damlalı İlköğretim Okulu Hakkında - Damlalı İlköğretim Okulu Tanıtım - Damlalı İlköğretim Okulu Resimleri - Damlalı İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

  MİSYONUMUZ


  Türk Milli Eğitimi Temel Kanununda ifade edilen; Türk Milli Eğitiminin genel amaçları, Temel İlkeleri ve Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda, bireyler yetiştirmek görevimizdir. Amacımız; geçmişten geleceğe köprü kurarak ve geleceği bu günden yaşayarak değişim, gelişim ve yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip ederek, çevre şartları ve veli beklentileri göz önünde bulundurularak, okullarımıza ve tabii ki öğrencilerimize bilimsel düşünme ve proje geliştirme felsefesi kazandırarak, iyi bir üst okula hazırlamak ve evrensel değerler doğrultusunda eğitim öğretim ortamları oluşturarak bireyler yetiştirmektir.


  VİZYONUMUZ

  Geçmişten geleceğe köprü kurarak ve geleceği bugünden yaşayarak, Atatürkçü Düşünce Sisteminde ifadesini bulan Temel İlkeleri (Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Devletçilik, İnkılapçılık ve Laiklik) özde benimsemiş ve Türk Milli Eğitimi Temel Kanunu doğrultusunda birey yetiştirmeyi kendine ilke edinmiş bir kurum olarak, kaliteyi arttıran örnek ve eğitim lideri olmak ana hedefimizdir.

  Damlalı İlköğretim Okulu Adana Tufanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Damlalı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Damlalı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Damlalı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Damlalı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ADANA / TUFANBEYLİ

  Adı: DAMLALI İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Damlalı Köyü Tufanbeyli-Adana

  Telefon Numarası: 3227819187

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi: Bilgi Yok

  Web Adresi: damlaliio.meb.k12.tr


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Damlalı İlköğretim Okulu Forum Tarih
Damlalı Köyü Hakkında Bilgi Yeşilyurt Tokat Tokat Tanıtımı 9 Haziran 2010
Damlalı Köyü Burhaniye Balıkesir Balıkesir Tanıtımı 19 Nisan 2010
Damlalıkaraağaç Köyü Merkez Kütahya Kütahya Tanıtımı 9 Nisan 2010
Damlalı Köyü Tufanbeyli Adana Adana Tanıtımı 2 Nisan 2010
Kızıltepe Damlalı Köyü - Kızıltepe Damlalı Köyü Hakında Bilgi Mardin Tanıtımı 26 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş