Daemon Tools ile Sanal Sürücü Oluşturma-Resimli Anlatım+Video

'Resimli Program Anlatımı' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Daemon Tools ile Sanal Sürücü Oluşturma-Resimli Anlatım+Video konusu
  Yazılımın kurulumunda okunup kabul edilecek metinleri geçtikten sonra bir detay söz konusu değil. Yazılım çalışmaya başladıktan sonra sistem tepsisinde küçük bir simge olarak görünmeye başlıyor. Tüm ayarlara simgeye sağ veya sol tıklayarak ulaşabiliyorsunuz. Sol tıklama sanal sürücülerden en az bir tanesi etkinken çalışıyor.


  [​IMG]  Sağ tıklayarak ulaşacağınız menüden varsayılan olarak "Disable" şeklinde gelen sanal sürücü sayısını seçebiliyorsunuz. Siz seçimi yaptıktan sonra kısa sürede sürücü kullanıma hazır hâle geliyor.


  [​IMG]  Sanal sürücü oluşturduğunuzda Windows bu sürücüye bir harf atayarak kullanıma açacak. İlk sanal sürücü oluşturulduğunda sağ veya sol tıklayarak bir disk görüntüsü yükleyebilirsiniz. Tanınan dosya biçimleri arasında en çok kullanılan biçimler olan iso ve ngr var. Destek bu kadarla sınırlı değil tabii ki.  [​IMG]  Yazılımın arabirimi sistem tepsisine sağ tıkladığınızda açılan menülerden ibaret, tabii ki kullanımı ve anlaşılması da kolay seçenekler var. Burada dikkat edilecek iki seçenek var: Birincisi Autostart. Bu seçenek seçiliyse, Daemon Tools sistem her açılışında başlar. Automount seçeneği seçiliyse de yazılım açıldığında kendiliğinden önceki disk görüntülerini yüklenmesini sağlayabilirsiniz.


  Video Anlatım DOWNLOAD
   
 2. Daemon Tools ile Sanal Sürücü Oluşturma-Resimli Anlatım+Video
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Daemon Tools Sanal Forum Tarih
Daemon Tools Pro 4.35.0306 İndir C-D 26 Eylül 2009
Daemon Tools Lite 4.30.4 İndir C-D 22 Mayıs 2009
Daemon Tools Pro 4.30.0305 İndir C-D 14 Nisan 2009
Daemon Tools Lite 4.30.3 C-D 17 Şubat 2009
Daemon Tools Lite 4.30.3 Download C-D 21 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş