Dünyanın en garip limuzinleri

'İlginç Resimler' forumunda ÜmiT KoTaN tarafından 8 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dünyanın en garip limuzinleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hangisini Almak İstersin :D:D


  [​IMG]
  1. Triple Axle 8 Hummer Stretch

  Görmüş olduğunuz bu ultra lüks limuzinin içinde iki adet VIP salon, disko, beş seviyeli ses sitemi ve ilginç bir tavan sistemi bulunuyor. Benzini adeta galonla içen bu aracın fiyatı da şüphesiz oldukça kabarık.

  [​IMG]

  2. Yarış Limuzini

  Bu limuzinin konsepti de tipik NASCAR modelinde. Aracın içindeki herşey aynı bir yarış aracında olduğu gibi dizayn edilmiş. Deri koltuklar neon lambalarla daha da renkli ve heyecan verici bir hal alıyor. Limuzinin içinde bir adet plazma ve Playstation 2 bulunuyor.

  [​IMG]

  . Corvette Limuzin

  2005 model bir Chevy Corvette'ten oluşturulmuş bu beyaz limuzin de hız tutkunları için. İçinde bir adet diskosu ve barı bulunan bu limuzinde dört adet plazma televizyon bulunuyor. İnanılmaz bir ses sitemi bulunan bu araçta sağlam bir airbag sistemi de yer alıyor. 10 kişiye kadar insan alma kapasitesine sahip. Lastikler ve jantlar özel olarak modifiye edilmiş.

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
  Helipad Limuzin

  Görmüş olduğunuz bu limuzin dünyanın en uzun limuzini. 30 metreden daha uzun limuzinin 26 adet tekerleği bulunuyor. Jakuzi ve yüzme havuzu da bulunan bu aracın içinde birkaç adet yatak bulunuyor.

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş