Dünyanın en büyük otel gemisi

'İlginç Resimler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 15 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dünyanın en büyük otel gemisi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünyanın en büyük otel gemisi, Dünyanın en büyük otel gemisi resimleri, Dünyanın en büyük otel gemis fotoğrafları, Dünyanın en büyük otel gemisi görselleri

  1dunyanin_en_buyuk_otel_gemisinin_ici_4.jpg 1dunyanin_en_buyuk_otel_gemisinin_ici_2.jpg 1dunyanin_en_buyuk_otel_gemisinin_ici_3.jpg


  Buda dünyanın en güzel otellerinden
  Dubai’deki yedi yıldızlı “Jungle” oteli  Sybarite Mimarlık tarafından tasarlanan 28 katlı otelin en üstteki iki katında orman olması düşünülüyor. Sybarite Mimarlık tarafından tasarlanan, daha önce örneği görülmemiş bu 7 yıldızlı otel, yatırımcıların büyük ilgisini çekerek son zamanların en çok konuşulan projesi oldu.
  [​IMG]
  350 milyon $ tutacak olan 28 katlı Aperiron binası, Dubai sahilinden 300 metre açıkta bulunacak ve ulaşım sadece gemi ya da helikopter vasıtasıyla gerçekleştirilebilecek.
  [​IMG]
  Otelde 438 lüks odanın yanı sıra, bir adet spa merkezi, bir sanat galerisi ve bir de su altı restoranının bulunması planlanıyor.
  Üstteki iki katında ise, özel sıcaklık kontrollü, pek çok kelebeğin ve tropik türün bulunacağı bir orman bulunacak.
  [​IMG]
  Benzeri bulunmaz bu yapının henüz bir takma ismi bulunmuyor. Ancak yapım ekibi şimdiden “Ringa balığı”, “Pringle” ve “Huni” gibi isimlerle binayı anmaya başlamış.
  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Nisan 2015

 2. bence mütiş ya.çok güzel buda olmak isterdim çünkü çok büyük ve mütiş birşey bence
   

Bu Sayfayı Paylaş