Dünyadan enteresan düğün fotoğrafları

'Diğer Resimler' forumunda Mavi_Sema tarafından 13 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Dünyadan enteresan düğün fotoğrafları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  DÜNYADAN İLGİNÇ DÜĞÜN MANZARALARI!..


  Uluslararası Haber Ajansları Reuters ve AFP, dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen oldukça renkli düğün görüntülerini yayınladı. İşte ajanslara düşen o düğün fotoğraflarları.
  13 Ekim 2009 Salı


  [​IMG]

  Dünyadaki bütün inanışların ortak özelliklerinden birisi de düğün törenleridir. Ülkelerin kültür ve gelenekleri farklı olsa da düğün törenlerindeki coşku ortaktır.Bu bakımdan düğünler özel hatta kutsal kabul edilir.

  Düğün törenlerinde hemen hemen aynı ortak yemin edilir.'Ben bir eş olarak seni; sadakat ,sevgi ve dürüstlük içinde ölümüme kadar terk etmeyeceğime yemin ederim.İyi günde kötü günde hep yanında olacağım" İşte bu cümle bütün farklı kültürlerin ortak yemini olarak kabul edilir.

  Uluslararası ajans muhabirleri farklı ülkelerden birbirinden ilginç düğün törenlerini görüntüledi.

  Bu törenlerin tamamı büyük bir neşe içerisinde geçerken sadece ikisinde korku ve burukluk vardı.İsrail işgali altındaki Gazze'de yapılan düğünlerde sevinçten çok burukluk yaşandı. Düğün yapmak için bile aylar öncesinde İsrail yetkililerinden izin alma gereken Golan Tepeleri'nde ise düğünlenler silahların gölgesinde gözyaşı içinde yapılıyor.

  Sırasıyla Ajanslara düşen o düğünlerin yapıldığı ülkeler: Sri Lanka, RUSYA -St Petersburg, BULGARİSTAN - Ribnovo, HİNDİSTAN - Bavila, Hindistan,-Bombay, HİNDİSTAN-Nagpur, LÜBNAN - Beyrut, IRAK - Bağdat, MAKEDONYA -Galicnik, Filistin - Refah, Gazze Şeridi, Filistin Refah, IRAK -Bağdat, RUSYA, GÜRCİSTAN, RUSYA, Güney Afrika, LÜBNAN, KIRGIZİSTAN, GÜRCİSTAN, SURİYE, BULGARİSTAN, JAPONYA, KÜBA Havana, BEYAZ RUSYA, KIBRIS Rum KESİMİ, Çin, Gazze Şeridi.


  İŞTE O DÜĞÜNLERDEN İLGİNÇ KARELER..


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş