Dünya Klavyesi 1.0

'C-D' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Dünya Klavyesi 1.0 konusu Dünya Klavyesi 1.0

  Tanıtım:
  Bu program ile Arapça ve Rusça dillerindeki metinlerinizi klavyeden kolayca girebilirsiniz. Ayrıca Osmanlıca ve İspanyolca karakterleri de yazdırabilirsiniz. Bunların üstüne program pek çok özel karakterin yazımına da izin veriyor. Kayıt için iki seçenek sunuluyor. Normal UTF-8 kayıt ve tüm öznitelikleri koruyarak yapılan kayıt. İkinci seçenekte metni tüm biçimlendirmeleriyle birlikte kaydedebilirsiniz.
  Eser java dilinde hazırlandığı için esnek bir yapıya sahip. Her türlü platformda çalışır. Sadece çalıştırılacak bilgisayarda java sanal makinasının kurulu olması gerekir.

  NASIL ÇALIŞIR?
  C:\Program Files dizinine göz atın. Eğer orada java\jre1.5.x dizini varsa javanız hazır demektir. Eğer yoksa öncelikle Resmi Sitesi'nden javayı ücretsiz olarak indirmelisiniz.


  Programı jar dosyasına çift tıklayarak çalıştırabilirsiniz. Ayarlar tam değilse arabosmesprus.jar dosyasına sağ tıklayarak c:\program files\java\jre1.5.x\bin\javaw ile açmayı deneyin.
  Veya MS-DOS ortamında jar dosyasının olduğu dizine gelerek java -jar *arabosmesprus.jar komutunu verebilirsiniz. Siz dosyanın tam adını yazmalısınız.

  Kısıtlamalar
  Demo sürümü düzenli kayıta ve çıktı almaya, kopyalamaya izin vermiyor.


  Sürüm : 1.0

  Boyut : 58 Kb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP

  Üretici Firma : Murat İnan


  [​IMG]  Dünya Klavyesi 1.0
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş