Dünya insan hakları günü kutlama programı örneği

'Özel Gün ve Geceler' forumunda Mavi_Sema tarafından 2 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Dünya insan hakları günü kutlama programı örneği konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    insan hakları günü kutlama programı - dünya insan hakları günü kutlama programı

Dünya insan hakları günü örnek kutlama programı

1- İnsan Hakları konulu Resim ve Kompozisyon Yarışması (Ödüllü) İlköğretim Okulları,

2- Öğrencilere ve halka, İnsan Hakkı, Hasta Hakkı, Eğitim Hakkı ve Demokrasi ve İnsan Hakkı konulu Konferans

3- Atatürk Anıtına Çelenk Sunulması ve uygun bir saatte yarışmada dereceye giren öğrencilere Sayın Valimiz tarafından ödüllerin verilmesi,

4- İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri ile birlikte Sayın Valimizi ziyaret,

5- Resim ve Kompozisyon Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi Valilik Toplantı Salonu,

6- İl İnsan Hakları Kurulu Üyeleri ile birlikte İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğünde Yurtta kalan çocukları ziyaret,

7- Yazılı ve görsel Basın’da İnsan Hakları ile ilgili makalelerin yayınlanmasının sağlanması,

8- İl İnsan Hakları Kurulu Üyesi ve Burdur Radyo ve Televizyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fethi ŞİMŞEK tarafından Burdur Radyosunda İnsan Hakları Konulu 1-10 Aralık tarihleri arasında uygun zamanlarda Radyo programı yapılması,

Yükleniyor...