Düğün Davetiye Hazırlığı Tebrik Kartları

'Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi' forumunda DeMSaL tarafından 8 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Düğün Davetiye Hazırlığı Tebrik Kartları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  düğün kutlamaları - davetiye hazırlama - telgraf örnekleri - düğün tebrik hazırlama - Telgraf Örnekleri


  Davet etmeyi unuttuğunuz ve son dakikada aklınıza gelen isimler davetli listenizi uzatabilir. İsimlerde %10′ luk bir artışı öngörmeli ve davetiyeleri fazla bastırmalısınız.
  Düğün gününden en az 3 ay önce davetiye şeklini ve adedini belirlemelisiniz. Bu nedenle de nikah tarihinin alınmış ve düğün davetinin verileceği yerin belirlenmiş olması gerekiyor.
  Nikahı ve düğün davetini farklı yerlerde yapacaksanız ve bazı kişileri sadece nikaha davet edecekseniz, bu kişilerin davetiyelerinde davetin yerini ve zamanını belirtmeyin.
  Eğer düğün daveti verecekseniz ve ulaşımı siz sağlayacaksanız, geleceklerini kesinleştirmeleri için davetiyelere, bu konuyla görevlendireceğiniz bir yakınınızın telefon numarasını yazın. Eğer konuklar telefon etmeyi ihmal ederlerse ki önemli bir kısmı mutlaka edecektir, bir yakınınızın onları arayıp geleceklerini teyit ettirmelerini sağlayın. Böylece beklenmedik sürprizlere karşı hazırlıklı olmuş olursunuz.
  Davetiyelerin düğün tarihinden yaklaşık altı hafta önce elinizde olması gerekir. Şehir dışındaki konuklarınıza davetiyelerini öncelikle yollamayı unutmayın. Bu hem postadaki gecikmeleri, hem de konukların önceden plan yapmaları için gereklidir.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Düğün Davetiye Hazırlığı Forum Tarih
Düğün Davetiyeleri, Davetiyeye Yazılacak Yazılar Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 5 Ekim 2012
2017 Düğün Davetiye Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 5 Ekim 2012
Düğün Davetiyesi Mesajları Güzel Sözler-Mesajlar 21 Şubat 2012
Evlilik İçin davetiye Sözleri - Düğün Davatiyeli için En Güzel Sözler Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 9 Aralık 2010
2011 Düğün Davetiye Modelleri Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 10 Kasım 2010

Bu Sayfayı Paylaş