CyberMotion 3D-Designer 12.2.5.4 Download

'C-D' forumunda NeslisH tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  CyberMotion 3D-Designer 12.2.5.4 Download konusu CyberMotion 3D-Designer

  Sürüm : 12.2.5.4

  Boyut : 40.5 Mb

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

  Tanıtım:
  CyberMotion 3D-Designer adında da anlaşılabileceği gibi 3 boyut grafik programıdır. Modelleme, animasyon ve kaplama (render) özelliklerine sahiptir. Piyasadaki birçok 3 boyut modelleme yazılımının sunduğu temel işlevlerin dışında ek özellikler barındırmaktadır.

  Öncelikle CyberMotion 3D-Designer kullanıcı arabirimi olarak ek bir görünüme ya da özelliğe sahip değil. Piyasadaki bilindik 3 boyut modelleme yazılımlarıyla hemen hemen aynı görüntüde, bu kategorideki yazılımlar konusunda az çok bilgi sahibi olan herkesin kolaylıkla uyum sağlayabileceği türden. Araç çubuklarında yer alan simgeler gayet anlaşılır, bir açıklamaya gerek kalmadan komutların ne işe yaradığı görüntülerinden kolaylıkla anlaşılabilir.

  Yazılımın kısıtlı sürümünde mevcut olan yardım dosyası (İngilizcedir) program hakkında komut yardımlarından örneklere kadar birçok bilgiyi size verebilir ama kayıtlı kullanıcıysanız adresinden indireceğiniz 21 mb boyutundaki 450 sayfalık (İngilizce) döküman ile program hakkında çok daha detaylı anlatımı olan bir kitaba sahip olabilirsiniz.

  CyberMotion 3D-Designer bazı komutları ek pencerede sunulan özellikler haline getirerek daha basite indirgemiş bunlardan bazıları;
  Çizime 3 boyutlu derinlik verebileceğiniz "Extrude" komutu.
  Bir eksen etrafında döndürerek dairesel cisimler oluşturabileceğiniz "Sweep" editor.
  3 boyutlu yazı stilleri oluşturabileceğiniz "3D-Text".
  Sizin belirlediğiniz kriterlere göre yüzeyler (dağlık alan, ay yüzeyi, ada, gezegen gibi) oluşturabileceğiniz "Landscapes" komutu gibi...

  Bunların yanı sıra yazılım içerisinde kullanabileceğiniz hazır modeller, materyaller, arka planlar ve yağmur, kar gibi bir takım efektlerde mevcut.

  Genel bir değerlendirme yapmak gerekirse mükemmel olmasa da idare edebilecek kaplama (render) özelliği, kullanım basitliği ve hazır özellikler sunması 3 boyut konusunda kendini geliştirmek ya da küçük çaplı projelere imza atmak isteyenler için ideal bir yazılım olabilir. Programın tam sürümüne sahip olmak için 149 Dolar ödemeniz gerekiyor eğer öğrenciysen %40 öğrenci indiriminden faydalanabilirsiniz.
  [​IMG] [​IMG]
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - CyberMotion Designer Download Forum Tarih
CyberMotion 3D-Designer C-D 23 Eylül 2008
2011 V2K designers İlkbahar Yaz Modelleri Populer markalar & Moda 15 Şubat 2011
Alligator Flash Designer 8.0.8 │ 130'dan Fazla Efekt Photoshop Programları 23 Ocak 2010
Alligator Flash Designer 8.0.5 İndir Download Yükle A-B 3 Aralık 2009
Alligator Flash Designer 8.0.1 İndir A-B 14 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş