CyberInstaller Suite 2005 3.1

'C-D' forumunda Siraç tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  CyberInstaller Suite 2005 3.1 konusu CyberInstaller Suite 2005 3.1

  CyberInstaller Suite 2005 kurulum dosyası(Setup) hazırlayabileceğiniz bir başka uygulama. İçerisinde kurulum hazırlamanızı kolaylaştıracak 3 adet araç içeriyor, 1 adet de güncelleme modülü barındırıyor.

  1. CyberInstaller : CyberInstaller Studio programının kalbi diyebileceğimiz uygulama. Son kullanıcıların programınızı tüm Windows sürümlerinde kurabilmesini sağlar.

  2. CyberInstaller Studio : Kurulum programınızı hazırlamanızı sağlayan ana uygulama. Kullanıcı dostu grafiksel arayüzü sayesinde MSI(Microsoft Installer Kurulum Dosyaları) ve kendini açabilir(Self Executable-.exe) kurulum dosyaları hazırlayabilirsiniz. Kurulum dosyaları için Sessiz, Otomatik Açılabilir, vb. kurulum seçenekleri mevcut. Bu sayede son kullanıcılara sadece kurulum dosyasını tıklamak ve programın kurulmasını beklemek kalıyor.

  3. CyberInstaller Extractor : Kendi kendini açabilir dosyaların içerisindeki kurulum dosyalarını çıkarmaya ve kurulumu başlatmaya yarayan modüldür.

  4. CyberInstaller Suite Updater : CyberInstaller programının güncel kalması için gerekli yüklemeleri internet üzerinden program açılışında veya araç çubuğundaki bir düğmeye tıklamak suretiyle otomatik olarak algılayan modüldür.
  Program ayrıca gelişmiş düzenleme, geri alma, sihirbaz yardımları, ActiveX ve DLL(Dinamik Bağ Kitaplıkları) dosyalarının otomatik kaydedilmesi, proje bağımlılık dosyalarının(Dependencies) otomatik bulunması, program yüklemelerinin güvenliğini sağlamak amaçlı Seri No üretme, gelişmiş sihirbazlar, .NetFrameWork ve çoklu dil desteği, merge modüllerin hedef makineye yüklenmesi gibi gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor.

  Profesyonel sürümünün $89.90, kişisel sürümünün ise $19,90 olduğu programın ücretsiz olarak sunulan bu sürümünde gelişmiş kodlama ve bazı sihirbaz özellikleri devre dışı bırakılmış.

  http://www.silvercybertech.com/Packa..._%28ENG%29.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - CyberInstaller Suite 2005 Forum Tarih
Villa Sphendone Suites Bilgileri Resimleri - İstanbul Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 2 Haziran 2011
FVD Suite Meşhur Video İzleme Sitelerinden Video İndirme Programı E-F 25 Kasım 2010
Comfort Suites Bilgileri ve Resimleri Miami Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 10 Ağustos 2010
Homewood Suites Miami Airport Bilgileri ve Resimleri Miami Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 9 Ağustos 2010
Embassy Suites Hotel Bilgileri ve Resimleri Jacksonville Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 7 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş