CuteFTP 8.2 Professional Edition (2008)

'C-D' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  CuteFTP 8.2 Professional Edition (2008) konusu
  CuteFTP 8.2 Professional Edition (2008)

  [​IMG]

  CuteFTP 8.2 Professional Edition (2008)

  CuteFTP Professional, dünyaca ünlü File Transfer Protocol (FTP) yazılımıdır. Her türlü verilerinizi, dosyalarınızı, dökümanlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde sunucunuza transfer (upload/download) edebilmeniz için geliştirilmiş olan CuteFTP Professional, kuşkusuz lider dosya transferi programıdır. Hızlı, güvenli ve kolay! Bünyesinde barındırdığı HTML editörü ile her an *.HTML, *.HTM, *.ASP, *.PHP vb. dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. CuteFTP Professional, zamanlama (Scheduling) özelliğine de sahiptir. Bunun yanı sıra SSL, SSH2 ve S/Key şifreleme özelliği ile yüksek güvenlik sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve şık arayüzü ile hiçbir zorluk çekmeden programı kullanabileceksiniz. Programın bu sürümünde klavye doğrulama özelliği eklenmiştir.
  CuteFTP Professional is an award-winning FTP Client for securely and reliably transferring files over industry standard protocols including FTP, FTPS, HTTP, HTTPS and SSH. It's the right choice when you want the ultimate in power, performance and security. CuteFTP Professional provides easy-to-use yet powerful tools for tackling the complex challenges of data management and helps achieve HIPAA, GLBA and Sarbanes-Oxley compliance.

  CuteFTP Professional is a software tool for transferring files between your PC and remote computers anywhere on the Internet, securely and efficiently, over multiple Internet protocols. Its built-in Connection Wizard will walk you through connecting to an FTP site in seconds and its user-friendly interface will have you transferring files in no time, even if you are a beginner. Whether publishing a Web page, downloading the latest digital images, software and music or transferring high-volume files between branch offices.

  9.2 MB | Rapidshare


  DOWNLOAD


   
Yükleniyor...
Benzer Konular - CuteFTP Professional Edition Forum Tarih
CuteFTP 8.1.0 Build 11.12.2007.7 Professional Edition C-D 28 Kasım 2008
CuteFTP Programı Professional 8.3.4 İndir Download Yükle C-D 7 Haziran 2010
CuteFTP Pro (Mac) 3.1 İndir Download Yükle Diğer İşletim Sistemleri 7 Haziran 2010
CuteFTP Programı Home 8.3.4 İndir Download Yükle C-D 7 Haziran 2010
CuteFTP Home 8.3.3 İndir C-D 26 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş