Cumhuriyet Anaokulu Vakfıkebir Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Cumhuriyet Anaokulu Vakfıkebir Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Vakfıkebir Cumhuriyet Anaokulu - Cumhuriyet Anaokulu Hakkında - Cumhuriyet Anaokulu Tanıtımı - Cumhuriyet Anaokulu Erişim Bilgileri - Cumhuriyet Anaokulu Resimleri  [​IMG]

  Cumhuriyet Anaokulu Trabzon Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / VAKFIKEBİR
  Adı: CUMHURİYET ANAOKULU

  Adresi: Cumhuriyet Mah.1 Nolu Sağlık Ocağı Yanı

  Telefon Numarası: 4628414107

  Okulumuz 1999-2000 Eğitim-Öğretim yılında hizmete açılmıştır.Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren resmi statüsü olan bir anaokuludur.Okulumuzda Eğitim-Öğretim 115 öğrenci ile tam gün ve ikili eğitim olarak sürdürülmektedir.Okulumuzda dört sınıf,bir çok amaçlı salon,bir idari oda, bir öğretmenler odası,bir mutfak bulunmaktadır.Okulumuzun kadrosu; bir müdür ve 6 öğretmenden oluşmaktadır.Ayrıca okulumuzda ; 1 aşçı,2 yardımcı hizmetli çalışmaktadır.

  VİZYONUMUZ:

  Milli Eğitimin ve Okul Öncesi Eğitimin Genel amaçlarına uygun,öğrencilerimizin sıcak bir aile ortamında kendine güvenen,kendisi ve çevresi ile barışık,düşüncelerini açıkça ifade edebilen,yaratıcılığını kullanabilen sağlıklı kişilikler geliştirmelerine katkıda bulunmak.

  MİSYONUMUZ:

  3-6 yaş grubu çocukların sağlıklı bir ortamda bütün gelişim alanlarına hitap eden bir eğitimle kendine güvenen,sosyal,ilköğretime hazır duruma gelmesini sağlamak.


  Cumhuriyet Anaokulu her sabah erkenden çocuklarımıza kapılarını açar. Kahvaltı sonrası şiir, şarkı, tekerleme, ve bilmece ile konu anlatımı yapılır. Bu sayede çocuklarımız kavramları eğlenceli bir şekilde öğrenmiş olurlar.

  Cumhuriyet Anaokulu çocukları oyun salonunda çeşitli oyuncaklarla oynadıktan sonra haftanın her gününde değişen etkinlikleri için sınıflarına giderler.Günlük etkinliklerimizi Serbest Zaman Etkinlikleri,Oyun Etkinlikleri,Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışmaları,Tükçe-Dil Etkinlikleri,Fen ve Doğa .

  [​IMG]


  http://cumhuriyetao.k12.tr/
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Cumhuriyet Anaokulu Vakfıkebir Forum Tarih
Cumhuriyet Anaokulu Tosya Kastamonu Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 24 Temmuz 2010
Cumhuriyet Anaokulu Samsun Merkez Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
Cumhuriyet Anaokulu Samsun Vezirköprü Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
Cumhuriyet Anaokulu Samsun Kavak Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
75.yıl Cumhuriyet Anaokulu Gaziantep Şehitkamil Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş