Cumhuriyet İlköğretim Okulu Koçarlı Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Cumhuriyet İlköğretim Okulu Koçarlı Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Koçarlı'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında  [​IMG]


  Sultanhisar Anadolu Lisesi


  Okulumuz inşaatına 1986 yılında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ticaret Meslek Lisesi olarak başlanmış ve 10 yıl süre ile bu inşaat devam etmiştir. 1997 yılında ülke genelinde İlköğretimde 8 yıllık zorunlu eğitime geçilmesi sebebiyle, ilçede ilköğretim okuluna ihtiyaç duyulmuş ve bu nedenle okul, Cumhuriyet ilköğretim Okulu olarak eğitim-öğretime açılmıştır.
  Üç katlı olan okulumuzda, 13 derslik, 1 laboratuar, 1 arşiv, 1 Depo,1 yemek salonu,1 çok amaçlı konferans salonu, 1 Kütüphane,1 Memur odası,1 spor odası,1 Hizmetli odası, 1 Rehber öğretmen odası,1 öğretmenler odası ve iki idareci odası bulunmaktadır.
  [​IMG]


  Okulumuzun ilk kadrolu Müdürü 1997-2006 yılları arasında görev yapmış olan,Adnan KARAKAYA dır. Okulumuz, 2006–2010 yılları arasında, Bakanlık tarafından çıkartılan İdareci atama yönetmeliğinin sık sık mahkeme kararları ile iptal edilmesinden dolayı, Süleyman BALIN, Mehmet TELLİ ve İlyas ÜSTÜNDAĞ tarafından vekâleten yönetilmiştir.
  Halen okul Müdürlüğü görevini 02.02.2010 tarihinde sınavla atanmış olan Muhittin YÜCE yapmaktadır
  10.12.2010 tarihi itibari ile Okulumuzun öğrenci sayısı 254 tür. Okulumuz ilçe merkezinde olup; öğretim şekli normal eğitimdir.2010–2011 Eğitim-öğretim yılında bünyesinde Anasınıfı açılmıştır

  Vizyonumuz
  Atatürk ilkelerine bağlı, sağlam kişiliklere sahip; içsel özgürlüklerini geliştirmesini, konuları derinlemesine kavrayarak yaşamında karşılaşacağı sorunlarla baş edebilecek, çözümler üretecek toplumsal yaşama katkı sağlayabilen; gelecekte yurtta ve yurt dışında sanat, bilim, siyaset, spor alanlarında başarılar kazanan öğrencilerin yetişeceği; eğitim öğretim gereksinimine tam olarak cevap verebilen ve sosyal-kültürel faaliyetlerin merkezinde, tercih edilebilen bir okul olmaktır.


  Misyonumuz
  Eğitim hizmetini, çağın gereklerine uygun gelişen teknolojiyi kullanarak Atatürk ilke ve inkılapları ışığında sürdürmek, herkese eşit şekilde sunmak, öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, aynı zamanda sosyal ve kültürel yaşamı da zenginleştirmek, öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü sosyal etkinlikleri oluşturarak yaygınlaştırmak, özgüven duygusunu yerleştirmek, birlik ve beraberlik ruhunu oluşturmak, tüm bu süreçleri Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda gerçekleştirmek için varız.


  Cumhuriyet İlköğretim Okulu Aydın Koçarlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / KOÇARLI

  Adı: CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Orta Mah. Halilbeyli Cd. 1 Koçarli

  Telefon Numarası: 2567612768

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi: Koçarlı Cumhuriyet İlköğretim Okulu


  [​IMG]


  [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Forum Tarih
Gölbaşı Cumhuriyet Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri Güroymak Bitlis Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 28 Ağustos 2012
Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Ahlat Bitlis Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Ağustos 2012
Cumhuriyet Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri Adilcevaz Bitlis Bitlis Tanıtımı 14 Ağustos 2012
Merkez Cumhuriyet Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri Merkez Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 7 Ağustos 2012
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 31 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş