Cumhuriyet İlköğretim Okulu Keşap Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Cumhuriyet İlköğretim Okulu Keşap Giresun konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cumhuriyet İlköğretim Okulu Keşap Giresun

  [​IMG]

  Cumhuriyet İlköğretim Okulu Giresun Keşap İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: GİRESUN / KEŞAP
  Adı: CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: FINDIKLI MAH.NURİ TEKBAŞ CAD .NO.1CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU KEŞAP GİRESUN
  Telefon Numarası: 4546414389
  Faks Numarası: 4546413581

  MİSYONMUZ

  Biz;

  1-Öğrencilerimizi Atatürk ilke ve İnkılapları’na bağlı, Türk Milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; insan haklarına saygılı, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek.


  2-Geleceğin dünyasına şekil verecek, çalışkan, ufku geniş, sahip olduğu değerleri paylaşabilen, bütün insanlığı sevgiyle kucaklayabilecek hoşgörüye sahip, huzurun ve güvenin teminatı örnek bir dünya insanı yetiştirmek.


  3-Öğrencilerimize akademik bilginin yanı sıra temel değerlerin eğitimini vererek onların sosyal ve duygusal gelişimlerini tamamlayarak üst öğrenim kurumlarına hazırlamak.


  4-Kendi kendine yetebilen, problem çözebilen, sorgulayıcı, araştıran, bilimsel ve çağdaş düşünceyi birleştirebilen, üreten ve ürettiklerini paylaşan, takım ruhuna sahip, yeniliklere açık, hayata sevgiyle bakan, mutlu ve lider insanlar yetiştirmek için varız.


  VİZYONUMUZ

  1-“Eğitimde KALİTEYE Doğru” parolasıyla öğrenci ve veli memnuniyeti oluşturmadaki kararlılığı , nitelikli eğitim kadrosu, modern alt yapısı ve öğrenci merkezli eğitim uygulamaları ile Ülkemizde ve dünyada isim yapmış eğitim kurumlarından biri olmak. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyet denince akla gelen ilk okul olmak.


  2-Aktif öğrenmeyi sağlamak amacıyla eğitim teknolojisinden en iyi şekilde faydalanan, çeşitli geziler ile çevre bilinci veren, öğrencileri çeşitli projeler tasarlamaya ve bunları gerçekleştirmeye yönelten, sanat etkinliklerini ve kültürel etkinlikleri eğitim programları ile birleştiren, kültürel-sanat merkezi niteliği kazanmış bir okul ortamı oluşturmak.

  [​IMG]

  Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

  Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Nisan 2015

Yükleniyor...
Benzer Konular - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Forum Tarih
Gölbaşı Cumhuriyet Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri Güroymak Bitlis Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 28 Ağustos 2012
Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Ahlat Bitlis Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Ağustos 2012
Cumhuriyet Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri Adilcevaz Bitlis Bitlis Tanıtımı 14 Ağustos 2012
Merkez Cumhuriyet Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri Merkez Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 7 Ağustos 2012
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 31 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş