Cumapazari İlköğretim Okulu Of Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Cumapazari İlköğretim Okulu Of Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cumapazari İlköğretim Okulu Hakkında - Cumapazari İlköğretim Okulu Tanıtımı - Cumapazari İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Cumapazari İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]
  Cumapazari İlköğretim Okulu Trabzon Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumapazari İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumapazari İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumapazari İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumapazari İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / OF
  Adı: CUMAPAZARİ İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Cumapazarı llköğretim Okulu 61560 Of/Trabzon
  Telefon Numarası: 4627914101
  Faks Numarası: 4627914288

  Kurumun Misyonu :

  1-Öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı,Türk Milletinin milli,ahlaki,insani,manevi ve kültürel değerlerini benimseyen,koruyan ve geliştiren,ailesini,vatanını,milletini seven ve taima yüceltmeye çalışan;insan haklarına saygılı,demokratik,laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek. 2-Geleceğin dünyasına şekil verecek,çalışkan,ufku geniş sahip olduğu değerleri paylaşan,hoşgörüye sahip,huzurun ve güvenin teminatı örnek bir insan yetiştirmek. 3-Öğrencilerimize akademik bilginin yanı sıra temel insani değerlerin eğitimini vererek onların sosyal ve duygusal gelişimlerini tamamlayarak üst öğrenim kurumlarına hazırlamak. 4-Kendi kendine yetebilen,problem çözebilen,sorgulayıcı,araştıran,bilimsel ve çağdaş düşünceyi birleştirebilen,üreten ve ürettiklerini paylaşan,takım ruhuna sahip,yeniliklere açık yaşama sevgiyle bakan mutlu ve lider insanlar yetiştirmek.


  Kurumun Vizyonu:

  Bilim ve teknolojinin farkında olan,yeniliklere açık,öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden,değerlerini yaşayan ve yaşatan,hoşgörü sahibi,olaylara geniş bir açıdan bakabilen,dinamik,özgüveni ve sorumluluk bilinci gelişmiş,sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımcı,Atatürkçü,çağdaş,demokratik ve laik bireyler yetiştirmek.

  [​IMG]

  http://cumapazari.meb.k12.tr/

  trabzon.meb.gov.tr
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Cumapazari İlköğretim Okulu Forum Tarih
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013
İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Şiirler 16 Eylül 2013
Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Tarihi 2012-2013 Açık Öğretim AÖF 15 Ekim 2012
Cumhuriyet Bayramı Şiirleri İlköğretim Şiirler 11 Ekim 2012
Gedikpınar İlköğretim Okulu Bilgileri Güroymak Bitlis Bitlis Tanıtımı 28 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş