CrossLoop 2.02

'C-D' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  CrossLoop 2.02 konusu CrossLoop 2.02

  CrossLoop ücretsiz ve güvenli bir ekran paylaşım uygulamasıdır. İnsanların teknik yetenek gerektirmeden birbirlerinin bilgisayarlarının ekranlarına bağlanmalarına yardımcı bu kolay uygulama ile artık internetten yardım alacağınız kişi ile bir CrossLoop uygulaması başlatmanız yeterli. Tek yapmanız gereken iki tarafın da bu uygulamaya sahip olması ve birisi Share iken diğeri de Acces bölümüne gerekli isim ve adresi girmeleri. Tüm yapılması gereken bu kadar.

  [​IMG]

  Kullanımı: Ekranını paylaşmak istediğiniz bilgisayara CrossLoop'u kurduktan sonra Share bölümünü açın ve oradaki isim ile access code yani giriş kodunu kopyalayın ve paylaşıma dahil olacak bilgisayara CrossLoop kurduktan Access bölümüne bu kopyaladığınız bilgileri girin. Ardından her iki bilgisayarda da Connect butonuna basın.

  Ardından istediğiniz süre ile bir bilgisayarı kullanıma açabilir ve diğer bilgisayardan bu bilgisayara giriş yapabilirsiniz.

  Bundan sonra yapmanız gereken işlemler tamamiyle sizin insiyatifinizde. Program oldukça güvenlidir ve siz programı bilgisayarınızda açıp connect butonuna basmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ve her uygulamada sizden izin alınmaktadır.

  2007 yılının en çok download edilen programlarından birisi olan CrossLoop ile bilgisayarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.  Yapımcı:-------------------CrossLoop

  Dosya Boyutu:-------------2,34 MB

  Lisans:---------------------Ücretsiz

  Dil:------------------------İngilizce

  Platform:------------------Windows NT/2000/XP/2003 Server/Vista

  Uninstall Seçeneği?---------Evet

  Limit:----------------------Yok


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  CrossLoop 2.02
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - CrossLoop Forum Tarih
CrossLoop 2.20 Download C-D 5 Şubat 2009
Crossloop Türkçe Yama İndir Türkçe Yama Arşivi 29 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş